motivacia vydrzi len do obeda

Príspevok v téme: motivacia vydrzi len do obeda
Chloe37

Ahojte. Potrbujem poradit ako zvysit pevny volu. Nedary sa mi schudnut . Raz sa mi to uz posarilo ale pred pol rokom som sa stahovala a mala som okolo toho vela problemou takze som bola v velkom strese a pribrala som 5kg a od vtedy sa ich neviem zbavit . Ja viem chudnut iba dietou ne zdravou stravou ked sa rozhodnem ze zajtra rano idem na to. Rano sa tesim ze je to super ale motivacia vidrzi len do obeda a pom to uz nezvladnm. Ako si udrzat motivaciu?
PS: prepacte za chyby ale som americanka a na sk zijem len pol roka dakujem za vsvetky rady

Chloe37

Áno kablik mas totálnu pravdu určite som taká sprostá ze sa budem vydávať za Američanku a stým ze mám 2 vysoké skoly budem mat určite taký mizerný pravopis ze sa to budem hanbiť priznať . Áno mas úplnú " pravdu" . Toto za mna písal priateľ aby si už nemal prečo riešiť moja gramatiku

kabel

mila chloe, ty si sa opytala, preco neverim, ze si americanka :-DDD
bolo to o 21:25
mne je srdecne jedno, ze si slovenka s mizernou znalostou pravopisu, len nechapem tu myslienku vydavat sa za americanku :-DDDD
pokojne chudni nadalej, nebudem ta v tom rusit

Chloe37

Kabel vies co mne je to tak jedno ci si myslis ze som americanka alebo nie ja som potreboval aporadit v inych veciach a nie hadat sa o mojom povode neviem sice ako mozes vediet ako pise american po siednych rokoch so slovenskym partnerom ale dobre a nemysli si ze koli nejakemu zakomplexovanemu 12 rocnemu decku ja budem zrat dezinfekcne mydlo ;))

kabel

nie si americanka, viem, ako hovori a pise american po par rokoch spoluzitia so slovenskym partnerom
nechapem, preco sa za nu vydavas, asi sa len snazis ospravedlnit katastrofalne pravopisne chyby, ktore by ale american v takejto podobe neurobil, urobil by ovela horsie a najma inak
takze ak ty si americanka, skutocne zozeriem dezinfekcne mydlo, ak nou nie si zozeries ho ty a uvidime, koho to brucho bude naozaj boliet :-DDD

Chloe37

Sdsa dakujem zeleninovy tanier urcte vyskusam a kabel ano ja som naozaj americanka ale uz 7 rokou zijem so slovenskym partnerom takze som sa po slovensky nieco naucila a to dezinfekcne mydlo by som nezrala bude ta z toho bolet brucho:))

sdsa

Do diety musis ist s pevnou volou , aj ked je to tazke, musis sa snazit co najviac. Pomoze ti ak si vylepis na chladnicku obrazok tvojej vysnivanej postavy. V obchode nekupuj odpady, co niektori ludia povazuju za stravu. A pi vela vody, najmenej 3,5 litra, pravdaze cistej. Odporucam pred kazdym jedlom zjest porciu zeleniny, ktora ti mierne zaplni zaludok, cize uz nebudes taka pahltna.