Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo k nemu cítim?

Príspevok v téme: Čo k nemu cítim?
Ninka77

Ahojte. Potrebovala by som poradiť. Mala som dlhoročný vzťah a trápila som sa v ňom. Po roku od rozchodu som sa zoznámila s veľmi príjemným mužom. Ja som dosť tichá osoba a s neznámimi ľuďmi mi trvá dlhšie sa rozprávať normálne ale s ním to bolo inak. Od začiatku bol veľmi veselý vtipný. Nasmiala som sa s ním ako nikdy. Správa sa ku mne ako žiadny muž. Je starostlivý, pozorný, ... Je to ukážkový muž. Vlastne je taký akoého som vždy chcela. Ja som mu po dvoch stretnutiach povedala, že k nemu niečo viac cítim. On mi povedal, že ma berie ako kamarátku. Po dalšich stretnutiach sa stále ku mne tak správal. Som zmätená z jeho správania. Na jednej strane sa správa ako keby bolo niečo viac a potom mi povie, ma berie ako kamarátku. Poraďte čo si mám mysliet. Potrebujem nestranný názor. Ďakujem

kafe

"Na jednej strane sa správa ako keby bolo niečo viac" - ak je starostlivý, pozorný, milý, vtipný.. to naozaj NEznamená, že preňho si niečo viac ako kamarátka. Snažil sa ťa pobozkať? Objať? Dotýkať, držať za ruku..? Toto je (podľa mňa) niečo viac. Jasne ti povedal, že ťa bere ako kamarátku, tak nemáš byť prečo zmätená. Len prikladáš iný význam normálnemu správaniu. Tebe sa to už zdá, že je to niečo viac a on sa len chová normálne, slušne, tak ako mu je to prirodzené.

dalsi

1/ bud si tie svoje city na neho vybafla moc skoro a on to tak este neciti,
2/ alebo sa dobre sprava a je to u neho normalne,

3/ alebo to spravanie je CIELENE a vyhovuje mu, ked ty budes zamilovana a on ti hovori, ze ta chce iba kamaratku. Co smeruje k tomu, aby sa s tebou vyspal a udrzal si ta, ako kamaratku s benefitmi, cize milenku...

Tipoval by som to na bod 3. Lebo keby mal vazny zaujem, naznacil by to nejak.

Fleur-de-lis

môžem len hádať, možností je viac.
Každopádne mi príde skoro niekomu takto oznámiť záujem. Ja som zástanca toho, aby sa dvaja najprv ako tak spoznali v kamarátskom vzťahu. Priveľa ľudí vbehne do vzťahu bezhlavo kvôli prvým sympatiám. Nepríde mi to rozumné. Ide o moje srdce, a to si budem chrániť.

Čo tomu chlapovi behá hlavou neviem, nepoznám ho. Možno nehľadal vzťah, možno v tebe nenašiel to, čo chce u partnerky, možno potrebuje viac času, možno sa s tebou "zahráva", možno možno možno...

Nemusí to byť nič zlé, a môže...

Každopádne by som na tvojom mieste nestresovala. Nechaj tomu čas. A ja osobne (z veľa dôvodov) zastávam názor, že muž by mal byť ten čo pohne veci dopredu. Ak to robí žena, muž sa buď cíti pod tlakom, alebo stráca svoju mužnosť a stáva sa z neho "papuča", prípadne podľahne dobrému pocitu zvýšeného ega. Určite to neplatí u všetkých, ale neriskovala by som.

A že je k tebe milý a pozorný, no sú muži čo sa tak správajú k väčšine ľuďom, respektíve najmä ženám. Voľakedy som si myslela, že tým niečo myslia, ale dnes už viem, že to tak vôbec nemusí byť, že to môže byť aj jednoduchá úcta, priateľskosť a podobne...

odpovedam

ja ti rozumiem, ako to myslis :-)
len vela ludi sa zlakne takeho vyznania po tak kratkom case. aj ja by som zutekala, hoci by ten clovek inak bol pre mna strasne fajn. nevadi, stalo sa, si poucena, ide sa dalej. vyskusaj to, co som radila nizsie - neozyvat sa. ale nie nejako trucovito. ber to ako cas pre seba, nezufaj, zdokonaluj sa v niecom, vypln si cas. drzim palce, aby sa dotycny ozval ;-)

odpovedam

suhlasim s tym, ze po 2 stretnutiach je priskoro niekomu vyznavat city. Este ho dobre nepoznas. Moze na teba nieco skusat, ale nemusi. mozno len jednoducho je vesely, prijemny ku kazdemu, nielen k tebe. Takze bude lepsie, ak si to nebudes vztahovat na seba. Odporucam prestat sa mu ozyvat, nestretavat sa s nim. Ak mu budes chybat, ozve sa sam, ak nebudes, tak aspon vies, na com si.

Ja si neviem predstavit, ze by som sa s niekym dala dokopy po 2 stretkach, zutekala by som, pretoze by som ani neverila, ze to niekto moze po tak kratkom case so mnou mysliet vazne. no... nechavaj veciam viac casu, mozno ide len o kratke vzplanutie a pan dokonaly taky v skustocnosti byt ani nemusi...

Slobodna

Buď je gay alebo si na tebe len zvyšuje sebavedomie, skúša si to na tebe. Nemala si mu to hovoriť, začal si byť tebou istý a prestalo ho to baviť.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.