Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RTG Pluc

Príspevok v téme: RTG Pluc
Lili13131313

Bola som u doktorky lebo som zas chora kaslem boli ma v hrdle a je mi zle. Ale len pred tyzdnom som dobrala antibiotika lebo som mala tiez kasel tak ma poslala na rtg pluc. No ked som dostala rtg tak som sa na snimok pozrela a na jednej casti pluc akoby mi chybala cast pluc mam tam biely flak z boku ako odrezane z pluc a neviem co to je zajtra mam ist na plucne odniest rtg ale bojim sa co to moze byt ???

emalea

Lili nepanikár...však sa zajtra dozvieš...prosím pre objektívnosť, napíš nám zajtra popoludní ako to dopadlo, držím palčeky....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RTG Pluc - Fórum - ZDRAVIE.sk