Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť?

Príspevok v téme: Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť?
Bagoj29

S manželkou (má sme spolu 9 rokov, s toho bývame spolu vo vlastnom rodinnom dome 4 roky a 3 roky sme manželia a máme 3 ročného syna. Po materskej dovolenke sa vrátila manželka do práce kde pracuje od skorého rána do 15-tej. Niekedy aj 6 dní do týždňa. Ja som tiež v práci 5 dní do týždňa. Mám 32 rokov a moja manželka má 27 rokov. Syn chodí od septembra do škôlky. Môj problém je v tom, že zhruba počas toho ako ostala doma na materskej si ma manželka akoby prestala všímať, dostávam od nej menej a menej pozornosti a okrem iného sme mali obdobie kedy sme nemali spolu sex aj mesiac a keď hej tak len na môj podnet alebo dobiedzanie. Hovoril som si, že to prejde, že teraz toho má veľa, teraz má mnoho starostí s dieťatkom. Tak som to len tíško pretrpel. No neprestalo to ani potom čo sa vrátila do práce. Prestala mi hovoriť „ľúbim ťa“, prestala sa sama od seba ku mne túliť, prestala mi sama od seba dávať pusu, prestala ma objímať. Všetko urobí až po mojom podnete, inak si sadne, ľahne vedľa mňa ako by som bol iba jej spolubývajúci. Zmizla z nej vášeň, neha a iskra ktorú som na nej tak miloval. Nevšíma si moju snahu, akoby neoceňovala moju snahu, moju starostlivosť a moju všímavosť. Pretože ja sa snažím, pomáhať jej s domácimi prácami, so starostlivosťou o dieťa, venujem sa synovi aj jej, snažím sa byť príkladným otcom a manželom, snažím sa jej vo všetkom vyhovieť a urobiť všetko tak ako si to ona želá. Robím kompromisy, keď treba tak ustúpim, chválim ju pred rodičmi, kamarátmi, kolegami. Hovorím jej ako ju veľmi milujem, preukazujem jej lásku, hladkám ju po chrbte, držím ju za ruku, synovi pred ňou hovorím ako sa všetci traja ľúbime. No to všetko ostáva akoby bez povšimnutia. Keď sa ju opýtam či ma ešte ľúbi tak mi povie s úsmevom „trošku“ alebo niekedy mi povie „áno“ ale sama od seba nepovie. Keď sa s ňou o tom rozprávam tak mlčí nevie mi nič na to povedať. Cítim sa byť nepochopený a zbytočný. Čím viacej sa snažím starať o dieťa, domácnosť a ju, tým je to asi horšie. Sex máme 4x do mesiaca aj to len a len po mojom podnete a dobíjaní. Raz som skúšal zámerne sa jej vôbec nedotknúť ani pusu jej dať, tak prešlo 8 dní kedy večer v posteli položila ruku na moje plece. Bohvie koľko by prešlo času bez sexu, keby som sa o to nepokúsil ja? Nechcem nič zvláštne od nej len jej pozornosť, všímavosť, prítulnosť a malý prejav lásky, aby som cítil jej oporu. A ako čerešnička na torte bolo moje náhodné odhalenie jej flirtovania s 20 ročným chalanom cez FB chat. Zabudla sa odhlásiť a ja som si všimol akési čudné správy. Kde neznámi chalan ju požiadal o pridanie medzi priateľov a ona miesto zamietnutia po zistení o koho ide si s sním začala zoznámku na konci ktorej mu napísala ako jej lichotí, že má o ňu záujem mladý chalan. Na moje a jej šťastie to ukončila tým že je vydatá a má dieťa. No svojej kamarátke sa s tým hneď pochválila, že ju balí mladý chalan a že jej to normálne zdvihlo sebavedomie. Tým istým sa pochválila na inom fóre, kde som registrovaný aj ja len o tom asi nevedela. Miesto toho aby sa kamarátkam pochválila, že jej manžel jej pripomína ako sa jej veľmi páči, aká je sexi, ako ju manžel ľúbi, ako sa jej manžel snaží...Neviem čo mám robiť. Poraďte mi prosím. Podľa vás ma moja manželka ešte miluje, alebo ma berie už ako samozrejmosť ako rutinu, že som pri nej a robím všetko o čo ma požiada? Kde robím chybu? Čo mám robiť? Mne na nej fakt záleží a milujem ju rovnako ako 9 rokov dozadu. Možno to iba zbytočne nafukujem, neviem, ale trpím nedostatkom lásky z jej s strany inak je to príkladná mamička aj žienka domáca. Ďakujem za každý podnet.

podobny

PabloF Dnes 12:42 -

ako to myslis, ist niekde na navstevu, ci perstahovat sa do domu ?

Na navsteve si neoddychne, lebo rodicov moc nemusi. Natrvalo by to slo tiez tam, ale to by si skocili do vlasov - ona by to nezniesla. Chcem mat po svojom.

No a na vlastny dom, len pre nas - to by sa financne neutiahlo. Nie som milionar, co luska prstom a nebol by som za toho blazna, aby som drhol este okolo celeho domu, aby si draha polovicka valala sunky a ja makal este na zahrade a oddrel si cely dom so vsetkymi problemami. Ma problem sa postarat o domacnost v byte, nieto este v dome.

Preco hadam pri kazdom probleme, co ma zena si kazdy mysli, ze muz nic nerobi, zena je unavena z prace a treba okolo nej skakat ? Ja okolo nej skacam, nepomaha /lo/ to. Skacem menej, staznosti, ze skacem menej. Skacem viac, tak jej lenivost rastie. Skacem menej, musi ona viac maknut a ja pocuvat viac reci.

Akoby chlap toho nemal dost, nemohol byt unaveny, nemal problemy...

Niekedy mam dojem, ze to posledne arabske prislovie, kore znie:

"Ženu môžeš vždy zmlátiť. Ona už bude vedieť za čo."

by aj napriek tomu, ze som pacifista, nemuselo byt v dnesnej emancipovanej dobe zle.... :-DDD

So zakladatelom temy mame to spolocne, ze sme dobraci, vazime si zenu a snazime sa jej pomahat, ako sa da. To vytvara okolo takychto ludi obraz dobrakov, tutkov a bura zazite predstavy chlapa, ktory dojde domov, prepleskne zenu, pretiahne ju a zdrbe ju, kde je vecera, pricom si pri pive vylozi spinave nohy na gauc pred zapnutou telkou.... Ale mozno, ze to je to, co zenam chyba. Pristup neandertalca, nepytat sa, zobrat budzogan, ovalit a zobrat si to.... :-D

Bagoj29

Bergana:
Chvala Bohu ty nie si moja žena a ja nie som tvoj manžel a neviem prečo na moju adresu píšeš ako by sme to my dvaja spolu robili v posteli a žili spločný život. Mi nehovor, že sedí tvoj vek s vekom mojej manželky a mô vek s vekom tvojho muža a že tiež máte 3 ročného chlapčeka a bývate vo vlastnom rodinnom dome a ste manželia 3 roky? To je dosť faktov ktoré by boli sakra náhodou aby boli spoločné. tak nerob si prosím srandičky...u nás je to trochu o inom ako to tu píšeš.

PabloF

Sladke neprekysľuje organizmus. Cukor je pH neutrálny, je to zlúčenina s benzénovým jadrom s OH zakončením: upload.wikimedia.org
.

Neverím že nemá žiadne ďalšie zdravotné problémy. Skús vymenovať všetky.

podobny

PabloF
Dnes 12:36

- trochu zakalene bielka oci, nie cisto biele, castejsia unava, castejsie bolesti chrbta /nosi na rukach male/, puka jej v klboch, pred porodom mala dost velky problem s tvorbou akne na chrbte. Teraz to ma o nieco lepsie s tym akne. Hodne sa je tvorilo mazu na chrbte. Vypadavaju jej vlasy, hodne, ale to je normalne, to sa deje po porode, kym sa to upravi. Podozrievam, ze vdaka sladkemu si prekysluje organizmus, co prispeiva k odvapnovaniu /zaraba si na rychlejsi nabeh osteoporozy/.

PabloF

podobny: Dá sa ísť do domu kde je záhrada? Deti by sa tam vyšalili, tie menšie poslali v kočíku na vzduchu. Manželka si oddýchne.

5.5 elsa

no moment ja som písala tomu bagovi takže aj ty? nečítala som nižšie komentáre no potom k rodine brat,sestra...

podobny

5.5 elsa Dnes 12:31 - vyrazit niekde sa da, avsak s dietatom. Neni mozne ho nechat z roznych dovodod u nich /momentalne/. Onedlho bude este mozno nutne sa starat aj o nich.

PabloF

podobny: Nemá občas pocit že je ako v hmle? Spýtaj sa jej. Jedenie sladkého je vporiadku, je to najľahšie stráviteľné jedlo, pomáha to. Skús napísať aké má zdravotné problémy, aj keď zdanlivo nesúvisia. Trebárs aj zlý zrak, nejaký vred alebo vypadávanie vlasov.