Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť?

Príspevok v téme: Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť?
Bagoj29

S manželkou (má sme spolu 9 rokov, s toho bývame spolu vo vlastnom rodinnom dome 4 roky a 3 roky sme manželia a máme 3 ročného syna. Po materskej dovolenke sa vrátila manželka do práce kde pracuje od skorého rána do 15-tej. Niekedy aj 6 dní do týždňa. Ja som tiež v práci 5 dní do týždňa. Mám 32 rokov a moja manželka má 27 rokov. Syn chodí od septembra do škôlky. Môj problém je v tom, že zhruba počas toho ako ostala doma na materskej si ma manželka akoby prestala všímať, dostávam od nej menej a menej pozornosti a okrem iného sme mali obdobie kedy sme nemali spolu sex aj mesiac a keď hej tak len na môj podnet alebo dobiedzanie. Hovoril som si, že to prejde, že teraz toho má veľa, teraz má mnoho starostí s dieťatkom. Tak som to len tíško pretrpel. No neprestalo to ani potom čo sa vrátila do práce. Prestala mi hovoriť „ľúbim ťa“, prestala sa sama od seba ku mne túliť, prestala mi sama od seba dávať pusu, prestala ma objímať. Všetko urobí až po mojom podnete, inak si sadne, ľahne vedľa mňa ako by som bol iba jej spolubývajúci. Zmizla z nej vášeň, neha a iskra ktorú som na nej tak miloval. Nevšíma si moju snahu, akoby neoceňovala moju snahu, moju starostlivosť a moju všímavosť. Pretože ja sa snažím, pomáhať jej s domácimi prácami, so starostlivosťou o dieťa, venujem sa synovi aj jej, snažím sa byť príkladným otcom a manželom, snažím sa jej vo všetkom vyhovieť a urobiť všetko tak ako si to ona želá. Robím kompromisy, keď treba tak ustúpim, chválim ju pred rodičmi, kamarátmi, kolegami. Hovorím jej ako ju veľmi milujem, preukazujem jej lásku, hladkám ju po chrbte, držím ju za ruku, synovi pred ňou hovorím ako sa všetci traja ľúbime. No to všetko ostáva akoby bez povšimnutia. Keď sa ju opýtam či ma ešte ľúbi tak mi povie s úsmevom „trošku“ alebo niekedy mi povie „áno“ ale sama od seba nepovie. Keď sa s ňou o tom rozprávam tak mlčí nevie mi nič na to povedať. Cítim sa byť nepochopený a zbytočný. Čím viacej sa snažím starať o dieťa, domácnosť a ju, tým je to asi horšie. Sex máme 4x do mesiaca aj to len a len po mojom podnete a dobíjaní. Raz som skúšal zámerne sa jej vôbec nedotknúť ani pusu jej dať, tak prešlo 8 dní kedy večer v posteli položila ruku na moje plece. Bohvie koľko by prešlo času bez sexu, keby som sa o to nepokúsil ja? Nechcem nič zvláštne od nej len jej pozornosť, všímavosť, prítulnosť a malý prejav lásky, aby som cítil jej oporu. A ako čerešnička na torte bolo moje náhodné odhalenie jej flirtovania s 20 ročným chalanom cez FB chat. Zabudla sa odhlásiť a ja som si všimol akési čudné správy. Kde neznámi chalan ju požiadal o pridanie medzi priateľov a ona miesto zamietnutia po zistení o koho ide si s sním začala zoznámku na konci ktorej mu napísala ako jej lichotí, že má o ňu záujem mladý chalan. Na moje a jej šťastie to ukončila tým že je vydatá a má dieťa. No svojej kamarátke sa s tým hneď pochválila, že ju balí mladý chalan a že jej to normálne zdvihlo sebavedomie. Tým istým sa pochválila na inom fóre, kde som registrovaný aj ja len o tom asi nevedela. Miesto toho aby sa kamarátkam pochválila, že jej manžel jej pripomína ako sa jej veľmi páči, aká je sexi, ako ju manžel ľúbi, ako sa jej manžel snaží...Neviem čo mám robiť. Poraďte mi prosím. Podľa vás ma moja manželka ešte miluje, alebo ma berie už ako samozrejmosť ako rutinu, že som pri nej a robím všetko o čo ma požiada? Kde robím chybu? Čo mám robiť? Mne na nej fakt záleží a milujem ju rovnako ako 9 rokov dozadu. Možno to iba zbytočne nafukujem, neviem, ale trpím nedostatkom lásky z jej s strany inak je to príkladná mamička aj žienka domáca. Ďakujem za každý podnet.

podobny

PabloF Dnes 12:23 - v minulosti sa casto citila unavena, casto aj spavala. Niekedy spavala aj niekolko hodin cez den. Lekari nezistili nic, viac to riesit nechce. Teraz uz tolko nespava /ak si nezdriemne cez den, ked som v praci, viac o tom neviem/.

Ale - riesit to nechce, nebude.

Mava chute na sladke, teraz je toho menej, ale v minulosti do seba pchala omnoho viac sladkeho. Podozrieval som, ze to moze suvisiet aj s cukrom, ale vraj jej robili test a ma ho v norme. Mohla by mat nieco ako Candidu, alebo nabeh na cukrovku.

Ale ked ona v tom nevidi problem, tazko za nu nieco riesit, ked aj bavit sa o tomto ma problem.

PabloF

podobny: Pozri, existujú zdravotné stavy, nazvyme ich choroby, ked čovek otupie. Skús mi popísať jej zdravotný stav. Večná únava niečo naznačuje.

podobny

praveze som si neni isty, co je to z antikoncepcie, skor ze jej chyba nejaky hormon, by to skor sedelo. Ale tvrdi, ze hormony su OK. Ona ta nechut je pomaly uz druhym rokom a za tu dobu by sa jej chut uz vratila, keby stacilo len pockat po vysadeni....

S dietatom si tiez vedla. Male prespi celu noc, v noci nepapa. Takze spat moze, len sa zobudi, ak sa v postielke zasekne, ci mu vypadne cumlik, tak je hned pri nom, aby ho to nezobudilo. Ale rano si posi o par hodin dlhsie, zatial co ja vstavam do prace a cez den moze tiez spat.

Dietatko neni pricina... Ibaze by bola nervna z jeho obcasneho placu.

Ale to vsetko su len vyhovorky. Kto chce, hlada riesenie, kto nechce ten vyhovorky a ospravedlnenia. Jej sa nechce a povazuje to za normalne a za nic, co treba riesit. Je s takym stavom spokojna.

PabloF

podobny: Ak to je z antikoncepcie, tak sa to časom upraví. Netlač na ňu. Myslím že stávať v noci a kŕmiť bábo nie je nič príjemné. Bábo o nejaký rok už bude vedieť prespať celú noc.

podobny

PabloF Dnes 12:07, to viem tiez a preto jej pomaham a nestara sa o neho 24 hodin sama. Naviac ju chute opustali uz pred tehotenstvom po vysadeni HAK, takze to s tym vobec nema suvis.

podobny

PabloF Dnes 12:06 - brala nejake svinstvo, ktore v zahranici bolo zakazane, lekar jej ho zamietol a ona trvala na svojom, tak si to dala predpisat u ineho lekara.... Potom jej z toho bolo tak zle, ze ju cakala nemocnica, vysadila to uplne. V nemocnici jej vsak nic nezistili a k antike sa uz nevratila.

Stale si myslim, ze to ma hormonami, ale nebudeme brat hormonalnu antiku len preto, aby sa jej vratila chut, to by bolo chore. Aj ked mam chute, tak pre jej zdravie si ich radsej necham zajst, akoby som ju mal tlacit, ze bude uzivat antiku. Ona to v minulosti aj chcela, ale v tomto nema sudnost, lebo vidi len jej vyhody, ale nevidi negativa, alebo zatvara nad nimi oci. A ako vravim, lekarske vysetrenie mala, hormony su vraj OK tvrdila.

PabloF

Starať sa 24 hodín je tiež dosť ťažká práca, skús si to. Možno keď bábo odrastie, o rok, to bude lepšie. Nenaliehaj na ňu.

podobny

PabloF Dnes 11:49 - s vencenim je trochu problem. Som skor domaci typ, ona rozbehany. Chodime na prechadzky, skoro kazdy den s babatkom. Navstevujeme rodinu sem, rodinu tam. Pre nas je casu uz menej, lebo do toho rozne problemy.

Ale to s tym nema suvis, lebo keby bola vencena aj nonstop, tak na sex to vplyv nema. Skor je potom este viac unavena a na nic nema chut a chce spat. Naviac, kedze by to aj niekedy zafungovalo, tak ako hovorim 1x a dost, na druhy raz ju to uz omrzi. Ju vsetko omrzi.

PabloF

podobny: No to som už počul, že antikoncepcia rozhodí tak hormóny že môžu prísť depresie a čojaviem čo. Nechuť na sex môže byť aj z toho. Hmmm. Čo presne brala?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Manželka si ma nevšíma...čo mám robiť? - Fórum - ZDRAVIE.sk