Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ma niekto skusenost s Interklinik v BA?

LMarika

Ja som si tam dala urobit test na potravinove intolerancie, som nadmieru spokojna, pristup pani doktorky, sestriciek a aj pracovnicok na recepcii na vysokej urovni, vsetci boli mili a napomocni, test ukazal presne to, co som cakala, ale aj vela dalsich potravin a po ich vyluceni zo stravy sa konecne citim ako zdravy clovek a zmizli mi dlhorocne problemy, o ktorych som si ani nemyslela, ze by mohli mat suvislost s dlhorocnou konzumaciou nevhodnych potravin. Mozno si ho o par rokov dam zopakovat, lebo intolerancia (s vynimkou celiakie) po urcitom case dodrziavania diety u niektorych ludi moze aj vymiznut. S inymi sluzbami v ramci Interklinik skusenosti nemam, ale ak by som este niekedy nieco potrebovala, kludne by som sa na nich obratila znovu.

5.5 elsa

interklinik to sú zubári nie či aj iné,zo zubárkou skúsenosť mám kaz zaplombuje dobre , injekcie dáva veľmi dobré nič som necítila len pozor ak máš zápal tak ti injekcia účinkuje len napoly čo sa týka zubárky tak ja som bola spokojná aj keď treba viac vytiahnuť s peňaženky :) čo by som neurobila pre zdravie ....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ma niekto skusenost s Interklinik v BA? - Fórum - ZDRAVIE.sk