Hnisajuci palec na nohe

oľga pernecká

môj syn mal podobný problém a po rôznom liečení najlepší bol včelí propolis. Potretím hnisavého miesta sa rana rýchlo zahojila. Aj lekárka bola prekvapená. Od toho času stále propolis používame na rôzne ranky a učinok je veľmi dobrý.

Ivka 1

Mon 97 a čo tak skúsiť sprej prvej pomoci?
Základná zložka je čistá šťava aloe +
propolis + výťažky liečivých bylín. Hoja
sa tým veľmi dobre všetky rany,popáleniny,
vhodný aj na odpareniny.
Potom by to bolo vhodné natierať buď propolisovým krémom alebo krémom aloe gelly- dužina z aloe.

slnečnica

ja som mala to isté,musela som chirurgovi,dostala som injekciu a nechet mi dali dole,potom som chodila na prevazy tri mesiace,pomohlo mi aj more!

mon97

necht uz neboli ani nehnisa....boli uz len to maso okolo neho - ja ho mam tak viac vystrihnuty a boli ta cast, co je pomerne daleko od nechtu, cize sa nechtu ani nedotyka...

Maria22

nechcem ťa strašiť,ale to mäso tam môže byť z toho,že ti zle zarástol nechet,neviem,to si len myslím.Preto asi aj stále hnisá.Mala by si ísť s tým znova k lekárovi.

Maria22

ahoj,ja som mala podobnú skúsenosť.Chcem sa spýtať,čiže ten nechet máš už dorastený? a stále ťa bolí a hnisá?ako aj pod nechtom?al.len čisto vedľa,máš to stále zapálené? Mne nepomohlo ani 2x struhnutý,až na 3.stále som tam mala ten hnis.

mon97

neviem, ci jedine riesenie nebude strhnutie toho nechtu, kedze ziadna infekcia tam nie je len je to maso okolo necho take vypukle a boli to..

poliewoocka

Mne pomohla propolisova tinktura.Da sa kupit u kazdeho vcelara.Ak Vam da len daco suche,vyluhujte si to v 70percentnej rožovke.Alebo aj v liehu..cim viac percent,tym lepsie.

fanda

Mon97 rcpt. na ten tvoj prst o RNG je zaujimavý, napis ci Ti pomohol. Poznam jedneho, coma tiez take tazkosti a tiez mu ho poradim. Alebo aby ti pomohlo aj nieco ine. Ozvi sa tu do 7- 10 dni.