Ako mám byť sám sebou v skole, ako mám povedať to čo chcem povedať?

Príspevok v téme: Ako mám byť sám sebou v skole, ako mám povedať to čo chcem povedať?
ChcemToByťJa

Mám taký problém...Začala skola... No ja... ja nie som sám sebou...
Napríklad dnes v skole som nedokázal povedať žiadnu nadávku! Vsetci nadávaju na vsetko, no a ja ked som sám tak nadávam furt, na vsetko, ked sa mi nedarí, no ked su tam oni........... Chodím do 9. triedy ZS...
Jak mám povedať to čo chcem? Zanadávať? Každému povedať to čo chcem? Ako mám spraviť aby som sa vždy tak neusmieval, jak priteplení? Atd? Jak sa mám proste nasrať? Neviem či viete čo mám na mysli.....

ivobrick

Teraz si nejako protirecis.
Vsetci okolo nadavaju a ty nie.
Chces byt sam sebou a chces nadavat ako ostatni.
WTF?
Ukaz im proste ze ich mas v a nadavat nebudes, nevidim dovod aby si to robil, ak nejaky mas, napis ho sem.

ChcemToByťJa

Flaarik, ale ja na to mám... Moji spolužiaci si nič iné nezaslužia ... No a ja na to mám, oni sa ku mne dobre nesprávali, teraz už je to ok, ale vidím na nich že su zlý..... Nebudem sa obmedzovať kvoli nim --- ale jak začať? Ja viem že mám na to byť viac jak oni, cítim to, ... Oni su hovná, a su ZLY..proste zlý ludia.... no a ja som taká a taká povaha, a ja ju nechcem kvoli nim meniť....

Flaarik

15 rocny a chces byt ako buran? To nic ine nedokazes len chcet hresit, takych ako ty nenavidim. Co chces byt nastrocna zruda co len sikanuje a robi svinstvo?