Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem vo vztahu

Príspevok v téme: problem vo vztahu
danielka3445

Tak ako zacat... S priatelom sme spolu 2
roky. Ja mam 18 priatel 25. Som tehotna v siedmom mesiaci. Dieta sa nam podarilo necakanee ale tesili sme sa a nad potratom akokebyi euvazovala. No priatel sa sprava akokeby sa ho to ani netykalo. Neopyta sa na malu ci je v poriadku ci kopka, nepohladka brusko. Neviem ci je to tym ze cakame dievcatko a on chcel chlapca lebo je posadnuty futbalom a chcel nastupcu je mi to trosku luto ale predsa to male za to nemoze. Byvame teraz spolu v podnajme no niesom stastn.lebp vsetko mu je prednejsie ako ja vobec sa na neho netesim uz ani nic aj sex je uz taky onicom ved musi stihnut sport. Poradte ako ho nakopnut aby si to uvedomil a prejavil mi trochu lasky

Agnes989

Mozes to skusit s tym, ze ho nebudes kritizovat, ale chvalit, ale funguje to len na niektorych muzov, tak necakaj, ze to urcite pomoze. Ak je muz egoista, tak tvoju dobrotu vyuzije len proti tebe. Ale aj ked nie je egoista, moze sa stat, ze si konecne vydychne ze mu das pokoj a bude sa este viac venovat svojim zalubam lebo vsak ty nic nepotrebujes a si spokojna ako si. Ste este velmi mlady, on sa na ulohu otca zrejme este vobec neciti, mozno keby ste cakali o 10 rokov neskor by bol uplne iny.

Fleur-de-lis

Ramon, áno, pravdivá. To ocenenie samozrejme za veci, ktoré sú dobré, nie predstierať niečo či zveličovať. Prosto naučiť sa oceňovať aj drobnosti a vážiť si ich. Nič dobré nie je samozrejmosť.

A na zlé upozorniť, no áno, ale v tomto má veľa ak nie väčšina žien slabú stránku. Neupozorňujeme, ale skôr je tendencia nespokojne skritizovať a zlé zveličíme zatiaľ čo dobré skoro odignorujeme...
Tu sa musia ženy, ale určite aj muži trénovať. Naučiť sa viac sústrediť na dobré.

Dadula56

Ach, dievca, skus sa s nim o tom porozpravat. Moze to byt aj tym, ze ste neboli na dieta pripraveny, otec nema sancu tehotenstvo az tak prezivat a mozno mu to docvakne, ked sa dieta narodi. Kazdopadne sa na to ale nespoliehaj, na tvojom mieste by som sa snazila sa pripravit aj na to, ze spolu nezostanete, zariadit sa tak, aby si vedela zit sama s dietatom.

Ramon

Fleur-de-lis: Jin-jan, dobré pochváli, na zlé upozorniť, uzavrieť to na koniec v dobrom. Skrátka byť pravdivá ale príjemná.

Fleur-de-lis

Neviem ti tak presne poradiť. Každopádne viem, že kritika u mužov pôsobí skôr opačne. To znamená nekritizovať, ale všetko (každú drobnosť) oceniť (úsmevom, vďakou, dobrou náladou...) a to je to, čo väčšinu mužov motivuje k rastu, k väčšej láske, k väčšej snahe... Môže sa to zdať nefér, ale ja už v živote nehľadám, čo je fér, ale to čo funguje ;)

Problém je, že si dosť mladá a zrejme sama v sebe ešte nenašla samostatnosť,vnútornú rozvahu, vyrovnanosť. To je dosť potrebné pri mužovi, ktorý sa toho ešte musí dosť naučiť...
Ale ja verím, že to zvládneš.

Ak vieš po anglicky, a máš ešte čas kým sa narodí bábo, prečítaj si knihu Queen´s code od Alison Armstrong. Pomôže ti pochopiť naše rozdiely, rešpektovať ich a naučiť sa s nimi fungovať.
Ak nevieš po anglicky, nechaj tu email, niečo ti pošlem ak chceš.

Kanadanka

Viem,ze ludia by sa nemali podla takeho kratkeho prispevku sudit, ale nieco mi hovori, ze mam dovod ta lutovat...take cudne pocity mam z teba. Ako aj ja mam partnera takmer dva roky, mam 17 ale zeby som mala mat o rok dieta a byvat v podnajme s muzom ktory ...no je mi ta luto

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem vo vztahu - Fórum - ZDRAVIE.sk