Zivit sa hazardom?

5555

aj na bitcoins sa da prerobit.... ak chces zarobit na hazarde, musis to organizovat. Pravdaze, bavime sa o vacsich peniazoch.

0vecka

2 5555 nemaju sancu ta identifikovat... ak si peniaze niekde online prevedies napr na bitcoiny a potom naspak na peniaze tak si cisty ako lalia.. otazne je len ci pri registracii nemusis dat nejaky doklad...

ale aj tak je nerealne zarobit na rulete...

5555

0vecka- je jedno, ako velmi sa ty identifikujes, pri podozreni si ta oni identifikuju. A super programator nie je na toto odkazany, ver mi.

0vecka

2 5555 podla mna by to slo... pojdem systemom ze stavim 500 EUR na cervenu a vzdy budem zdvojnasobovat stavku kedze viem co mi program vypluje tak nemozem prehrat a tiez nieje velmi pravdepodobne ze by som prehral takze to ani nebude podozrive...

zajtra si spravim vylet do viedne a spravim to iste.. nabuduce do budapesti atd atd neviem do akej miery sa clovek musi v online kasine identifikovat tam by mohol byt zadrhel... kazdopadne ak som taky super programator staci stavit 10 000 vyhrat a uz to viac neriesit...

5555

ovecka, ani viac pocitacov nepomoze, to by sa muselo vela ludi presuvat s vela pocitacmi vo velkom okruhu, vsetko sa eviduje automaticky, ak je niekde narast vyhier, okamzite sa zistuje co je vo veci a je jedno, ako velke su tie vyhry. Od 3.dna (3. vyhra)uz o tebe vedia. Kazda odchylka od dlhodobeho normalu je preverovana ludmi ktori vedia, co robia. IThrac tomu zjavne nerozumie.

NO2

To máš ako so zlatou horúčkou kedysi, všetci si mysleli, že na ryžovaní zlata zarobia a väčšina z nich zarobila prd makový. Myslenie ľudí sa tak skoro nezmení.
Ak má človek niečoho dostatok, tak nebude bažiť po ko.otinách, dajme tomu po holuboch na streche.
Ale neberiem ti nič, možno si fakt taký frajer a máš na to, to ja posúdiť neviem a je mi to aj jedno.

Agnes989

Vsak pozri, ked si myslis ze vies ako to chodi a chces to skusit tak to skus, len preboha nedavaj kvoli tomu vypoved v praci, nevies ako ti to bude sypat, najskor to skus. A potom uvidis.

0vecka

2 5555 nemuseli by ho odhalit, prihlasoval by sa z viacercyh uctov atd... ale je to blbost lebo na rulete sa neda vyhrat...

pochybujem ze by taky program robil jeden clovek a ze by sa to predalo ako uzavrety paket... ak by sa to aj nejako podarilo tak by za to bola basa

5555

po 5 dnoch ta odhalia, vlastna skusenost- program je isteny a zabezpeceny zo vsetkych stran, 1 clovek spracuje kusok....atd. To nedas, ty vlastne ani nevies, ako to chodi.