Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ciplox 500 skúsenosti

Príspevok v téme: Ciplox 500 skúsenosti
Sisa_95

Dobrý deň. V nedeľu som dostala horúčku, chytil ma kašel a v pondelok som sa zobudila celá vyhádzaná. Teplota postupne klesla, teraz sa udržiava do 37,5, vyrážky pomaly tiež miznú a na kašel beriem lieky. Avšak včera mi sestrička robila CRP ktoré mi vyšlo 68. Predpísali mi antibiotikum Ciplox 500, a chcela by som sa spýtať, či s ním máte niekto skúsenosti, pretože príliš dobré recenzie som na neho zatiaľ nečítala. Navyše predpísali mi ho až dnes, a v piatok mám oslavu narodenín. Neviem či mám užívanie antibiotík odložiť, alebo ich skombinovať s alkoholom, avšak budem piť aj tvrdý alkohol.
Za odpovede a rady vopred veľmi pekne ďakujem. :)

philips

Milo, napíšem to ešte raz: CHEMOTERAPEUTIKÁ NIE SÚ CHEMOTERAPIA.
Bohužiaľ, písmo tu zväčšiť nemôžem, takže dúfam, že toto je napísané už dostatočne pochopiteľne.
Neviem, kde si zobral, že chemoterapeutiká sú toxické látky, ale čo už.. Každý liek pred tým, ako sa povolí na užívanie pre ľudí prechádza mnohými skúškami a testami, kedy sa zisťuje, či prínos tohto lieku nie je menší ako riziko nežiadúcich účinkov.
Na príbalovom letáku je uvedené množstvo nežiadúcich účinkov, ale podstatná časť z nich je uvedená iba kvôli tomu, že je možnosť, že niečo také nastane a farmaceutické firmy sa tým chránia.

milo1

Dnes sa už skoro všetko vytvára synteticky, takže technicky vzaté sú všetko chemoterapeutiká. Teda toxické látky.

philips

Milo, očividne nevieš, čo hovoríš.
Pod pojmom antibiotiká sú zaradené len antimikróbne látky prírodného pôvodu - penicilín (produkt plesne)... Ako chemoterapeutiká sú označované látky syntetického pôvodu, prípadne umelo vytvorené látky. Ale dnes sa už skoro všetko vytvára synteticky, takže technicky vzaté sú všetko chemoterapeutiká.
A chemoterapeutiká nie sú chemoterapia.

milo1

Je to chemoterapia. Cyplox je toxín vyrobený z odumretých buniek bakterii. Navyše zaberá len v určitých kmeňoch. Preto ho neberte a odmeitnite.

Lu-Lu

Dobrý deň,
zaujíma ma, či vám po užívaní antibiotík Ciplox 500 nemeškala, prípadne nevynechala menštruácia. V nežiadúcich účinkoch to nie je uvedené, no zaujíma ma vaša skúsenosť.

Ďakujem!

eam

Aj moja dcéra ho berie, dobre jej zabrali, ale treba ich doužívať a samozrejme bez alkoholu. Keď si chorá, treba sa liečiť a z mojej skúsenosti, keď som bola chorá tak mi na um ani alkohol neprišiel, tak sa rozhodni sama. Buď si chorá a ber liek, alebo nie si a pi alkohol - ale s mierou :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ciplox 500 skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk