Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Surna rada !!!

ivana456

Na operaterov referencie nemam. Neurobite chybu, ak to nechate na osud. A cakat mudru odpoved na tuto otazkuna tomto fore - srandujete?

Na akutnu silnu bolesť by vam mohla pomoct injekcia Diprophos (može pisat a podat PL, aj u vas doma), ale predtym si zavolajte na neurochirgiu, ci pre blizkost operacie nemaju namietky. Kedy ma byt ta operacia?

roman.d.

bohužiaľ, operácia je súrna, mám obrovské bolesti, a platnička je veľmi vysunutá. Nemôžem ani stúpať na ľavú nohu. Nechodím, nesedím, iba ležím

zemiacik

pokial nie je uplna nutnost ist na operaciu hned skuste s opkou pockat a skuste zacat cvicit sm system alebo dns dle kolare,navstivte algeziologicku ambulanciu kde vam vedia aj inou cestou platicku napravit do pôvodného stavu ako chirurgicky.Za pokus to predsa stoji nie ?Inak Vam neviem odporucit ja zatial op neriesim.Vela stastia askore uzdravenie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Surna rada !!! - Fórum - ZDRAVIE.sk