Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zineryt - dlhé hojenie

Príspevok v téme: Zineryt - dlhé hojenie
Nikuss22

Ahojte. S akné bojujem už dosť dlho, preto som sa rozhodla skúsiť zineryt. Používam ho ráno aj večer. Nanášam si ho už dva týždne, ale zdá si mi, že mi nejako nepomáha. Vyrážky, teda chrastičky mi strašne dlho hojí, ešte aj po týždni ich stále mám a nie nie sa vysušiť a odpadnúť samé. Čo som čítala skúsenosti, tak ľudia písali, že zaberá skoro okamžite. Máte niekto s týmto skúsenosti ?

skhjaih

Ja som ho začala používať koncom augusta. Prvé dva týždne som mala pocit, že sa mi akné zhoršuje. Mala som chuť ho prestať používať, ale na internete som sa dočítala, že na začiatku liečby musí vytiahnuť aj vyrážky, ktoré sa ešte len robia a zatiaľ nie sú viditeľné. Tak už je to asi mesiac a pleť sa mi ešte stále poriadne nevyčistila, ale keď si porovnám pred a teraz, tak rozdiel je minimálne o 70%. Odstránil mi dokonca aj podkožnú krupičku, ktorej som sa nedokázala zbaviť niekoľko rokov. Teraz sa skôr obávam toho, že keď ho vysadím akné sa mi vráti 2-krát horšie. Už viackrát som si všimla, že keď som si ho zabudla dať ráno, tak už asi po 4 hodinách som mala o 15 vyrážok viac.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zineryt - dlhé hojenie - Fórum - ZDRAVIE.sk