Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je tu nejaká kaderníčka? Účes na stužkovú - môj problém - uši

Príspevok v téme: Je tu nejaká kaderníčka? Účes na stužkovú - môj problém - uši
Javen

Dobrý deň!

Budem mať stužkovú a mám problém s mojimi ušami - sú dosť do špičky, lebo som si ich ako bábo dosť priľahávala a vyzerá to dosť nepekne, preto nikdy nenosím cop, strašne sa za ne hanbím, iba občas a to taký, kt. mi prekryje hornú časť uší. Od detstva snívam o operácii, ktorú si budem môcť dovoliť až po niekoľkých rokoch práce v zahraničí, keďže tam mienim ísť v budúcnosti, dovtedy sa musím takto "skrývať". Dúfam, že sa raz dožijem toho, že si budem môcť dať obyčajný cop a sebavedomo sa prejsť po ulici.

Bola by som rada ak by sa tu našla nejaká kaderníčka, kt. by mi navrhla alebo spravila nejaký účes (v prípade že ste z okolia BA), lebo ja sa hanbím chodiť aj kaderníčke, mať odstávajúce uši je častejšie a viac prijateľné ako ich mať špicaté.

Takýto druh účesu si myslím, že by bol fajn:

www.facebook.com

Ďakujem za rady

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je tu nejaká kaderníčka? Účes na stužkovú - môj problém - uši - Fórum - ZDRAVIE.sk