Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asymetricka hrud a vytrcacie rebra na lavej strane, skolioza?

Príspevok v téme: Asymetricka hrud a vytrcacie rebra na lavej strane, skolioza?
srsly

Zdravim, ma tu niekto podobny problem s chrbticou? Na zahranicnych strankach som toho nasiel dost ale na slovenskych nic, tak zakladam o tom temu. Je tu niekto komu na jednej strane vytrcaju rebra viac dopredu a hrudnik sa zda asymetricky? Taktiez sa obcas noci prebudzam s rychlo bijucim srdcom a mam bolesti v ramene a na prsnych svaloch. Vsetko je to na lavej strane, akoby sa lava strana vytacala doprava.

Bol som s tym pred rokom u ortopeda ale ten povedal ze to je v pohode a mam len miernu skoliozu a dal mi iba cviky na chrbticu ale mam pocit, ze za rok sa to nezlepsilo a skor naopak viac zhorsilo, tak neviem, nema tu niekto podobny problem s chrbticou?

menma

ja mam tiež problémy z hrdunov chrbticov na rtg mi povedaly že ju mam rovnu a ma byt kusok ohnutá takže teraz už cvičím akože začal som preventívne cvičit asi pred 4/5 mesiacmi behavat/plavat a cviky na chrbat srdce mi bije podstatne slabšie, a menej často ale stale to pocitujem a tktiež hlava ale už ma nebolieva každý den chce to cvičit ja cvičim podla videa na youtube joga cviky na chrbat,potom ešte cviky na krčnu chrbticu,a na hrudnu chrbticu denne si davam 100 klikov na široko pretože mam trojholnik na hrudy stlačeni okrem toho si čoskoro pojdem po cviky k ortopedovy a budem cvičit aj tie cvičenie mi väčšinov zabere tak 45 minut za den takže žiadne celo denne myslenie na cvičenie :) najpru cviky na hrud,potom krčnu a potom si zacvičim podla toho videa joga a ešte ráno cvičim jogu ale len 2 cviky musim uznať je to kusok lepšie ale pomaly sa to zlepšuje je to na dlho ale tak lepšie než nič nerobiť

Durik

Na skoliózu je najlepšie cvičenie SM systém.
Podľa opísaných príznakov môže ísť o skoliózu, ale s určitosťou to môže potvrdiť len rtg.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asymetricka hrud a vytrcacie rebra na lavej strane, skolioza? - Fórum - ZDRAVIE.sk