Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina pankreasu?

Príspevok v téme: Rakovina pankreasu?
|AnonyM|

Takže pre moje chronické bolesti v epigastriu som sa rozhodol hľadať na internete že čo by to mohlo byť. Hľadal som až som sa nejak dohľadal nato, že či to nieje náhodou rakovina pankreasu. Mám tupé, mirne bolesti v epigastriu už rok. Stolica v pohode, žiadne zapchy ani hnačky, ani vracanie len tá tupá bolesť. Na tej stranke kde som to čítal tak bolo že pankreatitida ma ostré bolesti v nadbrušku a nádor tupé. Lenže mňa napadlo, že ak by to bola rakovina tak za ten rok by už bolo v podstate pomne. Mal som robenu sonografiu 2x aj krv mi brali tak by prišli nato že mam rakovinu alebo pankreatitidu nie? Prosím poradťe tie bolesti ma dostavaju do zufalstva každý deň prezerám internet aj 2 hodiny. A nakoniec skončím vždy u rakoviny. Mám len 17 rokov a veľký strach z toho čo somnou bude :/ Inak na gastroskopii na kontrole mi povedali že všetko je OK (mal som reflux žlče do pažeráka)

ni-ka

hviezda-co ti povedala doktorka na tie ketolatky?Kedy ides na kontrolu,alebo pre vysledky?
Ja som mala ketolatky zvysene len raz, ked som mala zaroven znizene ph-pri odbere z prsta pri zistovani acidobazickej rovnovahy...ale inak myslim ze sa kontroluju pri cukrovke...

hviezda01

ATB som začala brať hneď po odberoch,vraj,aby to neovplivnilo výsledky..tak bola to zatial len jedna tabletka,musím počkať,než to začne účinkovať...brala mi krv,moč,stolicu a výter z konečníka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina pankreasu? - Fórum - ZDRAVIE.sk