Pohovor 2.kolo (rada)

Príspevok v téme: Pohovor 2.kolo (rada)
AfterEight

Ahojte, poprosila by som Vas o radu.

Bola som na pohovore na miesto Asistentky.

Pohovor prebehol standardne. Boli mili (2 páni), vela otazok, nemala som problemy s odpovedami. Podla mna spokojnost bola obojstranna (pozvali ma na 2.kolo).

Avsak, ked sme sa po pohovore (1.kolo) lucili, slovo o 2. kole nepadlo, bolo mi oznamene,ze bud ano alebo nie,ze zavolaju. (obsadzovali sa 3 miesta - 3 pozicie).

Na druhy den volali,ze som teda postupila do 2.kola a povedali pridte vtedy a vtedy o tolkej hodine.

Som zmatena,
1. neviem co viac odomna budu pozadovat???

lebo v 1.kole,sa pytali klasicke otazky,aj ci mam skusenosti(viem na vysokej urovni pracu s PC a potrebnymi programami), pytali sa aj na moje vlastnosti,aj otazky zo zivota.

A spravila som asi chybu,ze pri pohovore som im povedala,ze som uz robila na jednom mieste podobnu pracu. Sice vedeli,ze je to len brigada pocas vysokej, ale nerobila som uplne vsetko,co som im povedala. Viem,ze treba byt uprimny, ale keby to trosku neprikraslim, moje sance postupit by boli urcite mensie. Potrebujem pracu, asi ako kazdy nezamestnany clovek a tej prace je stale menej a ludi pribuda. Snad sa najde pre mna pochopenie.....A coho sa obavam je,ze budu chciet kontakt na toho cloveka, co ma zamestnal a ja neviem, co v tej chvili spravim... Co by ste urobili vy?

Dakujem velmi pekne za odpovede

Hrac

u mna druhe kolo znamenalo otazku ci chcem este stale u nich robit, ak ano tak som prijaty, ak nie, tak by volali druheho najlepsieho.

AfterEight

Rozmyslala som este,ze ci by mi nedali robit nieco v exceli,worde...alebo mi budu diktovat nieco a ci to napisem bez pravopisnych chyb.

Asi mi az moc zalezi na tej praci. Velmi by ma to bavilo,aj si myslim, realne,ze na to mam a tu pracu nutne potrebujem, asi ako kazdy nezamestnany clovek, aby mal z coho zit a platit ucty.

Dakujem Ti Zewa :)

zewa

Nic neboj. Budu sa pytat podobne veci. Niekedy sa nevedia rozhodnut a vyberu si podla sympatii. Poznam take chodenie aj na 4 kola a uplne zbytocne v podstate. A vobec si nemyslim, ze sa budu unuvat volat niekomu, kto zamestnaval niekoho ako brigadnika...