Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vyvolať teplotu

Príspevok v téme: Ako vyvolať teplotu
WantDiee

Ahojte
V pondelok fakt nechcem íst do školy kedže som v piatok napisala pisomku z matematiky na 5. V pondelok ich učiteľka rozdá a ja pri tom fakt nechcem byť. Uvedomujem si ako pristupujem k povinnostiam ale nikdy som nič také nespravila len teraz chcem... Prosim ak máte nejaký zaručený trik ako dostať aspon 39 teplotu napíšte. Ďakujem

MartinKr

Ja, keď som chcel byť chorý, tak som dal teplomer o žiarovku, ale rodičia mi to neuverili a o hodinu išli preč, tak som mal hlavu pri žiarovke asi 5 minút, keď prišli rodičia asi po 10 minútach, mal som 38,7. Vyskúšaj to ;)

DiuaQua

Ja by som zjedla tu kriedu ale nechoď vonku s mokrou hlavou ako tu niekto napísal lebo ja som to urobila a dostala som zápal mozgových blán.

Timeikatwodorko21

Tak proste povedz rodičom, že potrebuješ voľno. Ja zajtra plánujem ísť k zubárke, ja mám zubárku 120 km od domu a tým pádom by som nešla ani na ďalší deň do školy. Ja proste poviem, že ma bolí zub a letím na druhý deň.

Anonymus1117

Ahoj no napr. Ja som bola po teplej sprche na balkone cca 15min. A vonu bolo (3°C) no a mala som na nohach pomozky z mraziaka a pomohlo to ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.