Genitalny opar????som zlaknuta..

Príspevok v téme: Genitalny opar????som zlaknuta..
zaujimama

Nikdy, podotykam NIKDY som nemala gyn, problemy... mala som dokopy 4 sexualnych partnerov z toho posledne dva vztahy som mala niekolko rokov...nikdy som ich nepodviedla, nemam antikoncepciu, pouzivali sme kondom....teraz som uz nejaky cas sama a s nikym som sa nevyspala

uz par dni pozorujem ze sa citim ako keby tak nepohodlne, dostala som menzes a pri zavadzani tamponu som si sposobila malu ranku ktora sa mi zahojila a o dva dni zase ako keby som ju obnovila..dnes ked som sa sprchovala som si vsimla ako keby taky maly vriedok... neskutocne som sa zlakla a vyhladavam na internete co to moze byt..ved predsa uz nejaky cas nemam ziadneho partnera, som vemi cistotna, niekedy sa citim az sterilne, hygiena je na prvom mieste. rozmyslam ci to aj moze byt ta ranka kora sa mi obnovila ale asi nie lebo okolo mam zacervenane ako keby pluzgieriky,,no neboli to skor ako keby to chcelo svrbiet... na nete je pisane , ze to je bolestive a mna to neboli...pravdou je ze posledny cas mam strasne stresy nervy...a ci to moze byt sposobene oslabenim imunity, kedze je sobota nemozem ist ku gyn..beriem aj bkomplex forte ktore je na imunitu a stresy, zdrave sliznice a uz aj rozmyslam ci to nieje aj z toho...nikdy za 26r. rokov som take nieco nemala som velmi zlaknuta..nemam to ani z coho mat...neviem sa upokojit je mi doplacu....