ako zistím či je to blcha? prosím

Príspevok v téme: ako zistím či je to blcha? prosím
erika224

Prosíííím pekne o radu
včera som sa nasťahovala na internát a spala som tu dodnes. Všetko bolo v pohode, ale teraz večer som si našla na chrbte štípanec, dva vpichy vedľa seba a okolo pokožka celá začervenaná. spolubývajúca povedala, že ked sú to dva vpichy je to blcha. myslíte že to je? ja som čistotná, umývam sa každý deň, niekedy raz za dva dni, periny som si doniesla z domu čisté. a neštípe blcha len v noci? lebo mne sa to neobjavilo ráno, bola som v meste a začalo ma to svrbieť až teraz po návrate z mesta. vpichy sa mi zdajú čerstvé. prehľadala som posteľ a nič som nenašla. dneska sme všetko vygruntovali, podlaha police všetko sme umyli. prosím povedzte čo sú to za štípance?
ak to je tá blcha čo mám robiť?
zvieratá doma nechováme.

erika224

Dneska večer našla dva štipance aj spolubývajúca, tiež celý deň nič až večer sa jej objavili. ja žiadne nové nemám.
máme na balkone take staré kreslo, celé leto bolo vonku. myslíte že to može byť nejaky hmyz čo sa tam zahniezdil? a aký hmyz to podla vas bol?

erika224

skontrolovala som matrac, periny, vankuše, aj podlahu a steny či nenajdeme blšie alebo ploštičie vajička a ni´č nikde prosim poraďte mi