Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemôžem ju stratiť

Príspevok v téme: Nemôžem ju stratiť
Sokky

Poradte mi nejako mám 18 rokov a strašne ľúbim jednu babu. Tu je historka. Ona má už 6 rokov chalana, ktorý ale podľa toho čo som počul od nej sa vôbec o ňu nestará. Začalo sa to keď som mal na týždeň voľný byt a zavolal som ju ku mne. Sama sa opýtala či môže u mňa prespať a ja som povedal áno. V posteli sme sa rozprávali až takmer do rána. Nič som nechcel začať (aj keď sa mi páčila, chcel som ju ale mala toho frajera) lenže ju to nejak chytilo a začali sme sa bozkávať a blah blah dokonca sme sa spolu aj vyspali. Takto to bolo každý deň bál som sa že ma hneď po prvom dni odkopne ale nestalo sa každý deň mi písala či môže znova prísť a ja som vždy odpovedal áno. Bolo mi s ňou fajn priam úžasne. Potom keď už mala ísť preč mi hrozne chýbala a trápil som sa že ju už neuvidím. Bola s frajerom písala mi že celý čas iba myslela na to aby som namiesto neho bol vedľa nej ja. Písal som jej v kuse potom prišla ešte posledný deň čo som mal voľný byt a tam sa to vyjasnilo všetko. Niečo ju ku mne priťahovala a taktiež aj mňa. Boli sme spolu ako partneri. Chodieval som ju vždy pozrieť keď chcela, odprevadil som ju na vlak, dokonca jej aj napiekol či niečo uvaril. Bolo mi s ňou super. Chodievali sme spolu skoro všade a boli sme každý deň dlho spolu. Potom keď raz na dlhšie odišla tak mi písala že jej volal frajer a bavili sa o rozchode bola smutná, že ho stratí ale ako myslela, že stratí mňa tak sa rozplakala. Utešoval som ju aby bola kľudná a neplakala. Nevedela si predstaviť byť bez neho ale taktiež si nevedela predstaviť byť bezo mňa. Hovorila mi že ma začína ľúbiť, že ju nikto nerobil tak šťastnou ale vkuse myslela aj na to že môže stratiť aj jeho. 6 rokov je predsa fakt veľa. Ako odchádzala do Talianska tak mi povedala že si to premyslí a že chce byť moja plnohodnotná priateľka. Ale nestalo sa tak stále premýšľala plakala a nechce ho zo života že nieje pripravená. Ja som bol nešťastný lebo som myslel že už bude fakt iba moja. Posledné dni som sa snažil jej nepísať ani podobné bol som trochu iný k nej lebo som proste vedel že ju asi čoskoro stratím. Frajer jej povedal že idú spolu do Egypta najprv povedala že nie ale rozhodla sa nakoniec že ide že chce zistiť či to ešte iskrí medzi nimi. Povedal som jej pre to že to fakt nechápem že ľúbi aj mňa aj jeho a teraz takto. Ničí ma to že tam má ísť zrušiť sa to už nedá iba ja ju nechcem stratiť chcem byť s ňou ľúbim ju bola fakt celý čas úžasná. Ona nechce stratiť ani mňa viem to lebo mi to povedala ešte dnes keď som s ňou bol a neviem čo mám robiť. Viem znie to ako keby bola mrcha, krava, kurva a podobné ale nieje poznám ju až moc dobre iba ma to vnútri ničí že tam ide a ja ju stratím. Prosím nejak mi poradte alebo podporte ma neviem možno vlastné skúsenosti čo by som mal urobiť.... neodídem od nej nejde to bohužiaľ už nie. Predom ďakujem

Sokky

Som fakt v zlom stave tieto ostatné dni. Áno som chlap a mám mať hlavu hore čo robím. Viem aj že je to v živote normálne. Snažím sa vôbec na to nemyslieť chodievam do posilky, chodievam sa prejsť a podobne. Lenže vždy mi tam skočí zase to čo mi priala. Neviem snažím sa byť milý, nápomocný snažím sa pomôcť ale nejak sa to ešte neprejavilo žeby niekto pomohol aj mne alebo podobne. Neviem hovorím si že mám s tým prestať že to nemá zmysel ale ajtak to robím naďalej naďalej sa snažím mať každého za dobre či už mi ublížili alebo nie. Nehovorím že sa ale snažím mať aj túto za dobre tomuto skôr možno nechám čas lebo mi ublížila s ľúdi asi zatiaľ najviac. Bolo to síce prvé také silnejšie s ňou tie spomienky a tak ale nemienim byť za zúfalca a nejak ju kontaktovať naďalej. Chcem iba aby bola spravodlivosť

Sokky

Hej viem Maoam celé ma to ranilo a fakt má to nachvilu dosť dorazilo. Každý zažil smrť blízkych lenže všetky úmrtia co som zažil bolo pred mojimi očami preto ma to psychicky zničilo .... Neviem ale ako to myslíš že sa chcela očistiť pred frajerom čistá síce vôbec neni ale ako som písal všetko som mu poslal, správy, fotky s nou úplne všetko nemal som to v pláne absolútne nepotrebujem sa mstit ale uráža ma keď ma niekto ohováranie z jedného dňa kde som bol negatívny a nepovie ani jedno pozitívne to je ako to ze urobíš pre ľudí veľa a nikto to nerieši spraviš jednu zlú vec a už ta rieši každý....no proste ešte to celé boli ale snáď to časom prejde a je mi jedno ako ona myslí na mňa

Maoam

Sokky, tak vidis, bolo ti toto vsetko treba? Ja viem, mas iba 18 rokov, ktory z nas by tvrdil, ze sa mu v tom veku a aj neskor nestalo, ze ho niekto iny odrbal ci vyuzil, klamal - tak by nehovoril pravdu.
Stalo sa to kazdemu, ludia sa tym ale neradi chvalia, co je pochopitelne.

Ty prosimta pochop svoju lekciu z tohto vsetkeho a okamzite oboch blokni.
To dievca dostane, co jej patri, o to ty nemaju obavu. To, co ti urobili, bola cisto jej snaha ocistit sa pred jej frajerom, nic viac.
Ju to dobehne, sama pred sebou neujde, este ma iba 21, ale neskor...
Alebo sa jej to vrati skrz zly vztah, nikdy nevies.

Ty ale musis pochopit co pochopit mas a ona aj on musia byt pre teba tabu.

Najlepsie ked si zmenis komplet cislo, ak teda bloknutie nebude stacit.

Sokky

Píšem iba tak po pár dňoch. Nič sa nezmenilo dokonca sa to celé zhoršilo dal som jej pokoj a všetko. Išiel som s Bratom do čajovne si spríjemniť deň. Zrazu mi písal jej frajer so slovami že jej mám dať už pokoj inak bude zle. Neodpísoval som písal ďalej a začal ma urážať že som horśí ako baba s krámami a ešte pár nadávok a vkuse písal ďalej. Nechápal som odpísal som že čo chce tým dosiahnúť. Odpovedal že som hlupák chudák a podobne. Urážalo ma to odpovedal som mu len že s tým nechcem mať nič spoločné a že si jeho priateľka robí čo chce ohovára ho šupla sa mi do postele aj keď som zo začiatku nič nechcel. Zrazu príšla iná reakcia že nevedeľ že sa mi šupla do postele ani že ho ohovárala. Začal sa ma pýtať že čo teda bolo či sme sa bozkávali spali spolu a podobne. Odpovedal som ako to začalo a čo všetko (Nevedeľ som že sú spolu). Prišla mi od nej sms že mám dať pokoj jej blízkym a mám sa ísť dať liečiť. Ako som mu odpísal písal že či som pojedol všetky antidepresíva že sa to nedá čítať a neviem podobne. Odpovedal som že načo sa ma teda pýta keď tomu neverí a ja som nemal dôvod klamať. Dostal som od nej ďaľsiu sms kde mi odpísala že som sa zosmiešnil a ponížil. Neodpovedal som lebo som sa smial že ako som sa mohol zosmiešniť a ponížiť keď som hovoril len pravdu. Prišli mi dlhé slohy smsiek so slovami že som decko nedospelé sproste, úbohé najjeb.... že si mám nájsť psychológa a rovno aj psychiatriu a podobne že si praje aby som zdochol na moju úbohu chorobu že karma je sviňa a vráti sa mi to možno tak že skončím na vozíku, nebudem môcť už nikdy plávať vyhodia ma zoškoly a vyhodia ma s reprezentácie. Vôbec som nereagoval pokračovalo to ďalej. Prišli mi ďalšie smsky so slovami že keď nemôže byť šťastná somnou nemôže byť ani s ním? či jej až tak závidím že strapňujem svojích rodičov a seba. Vôbec som nereagoval a prišla posledná smska. Písala že nikdy sa nepýtal on že či som sa s ňou bozkával že si to čítali spolu a zarovno odpisovali spolu. Že si naozaj vysvetlili úplne všetko že je to jej vec že sa jej do toho nemám navážať a nemám sa do toho starať (čo som ani neurobil iba som chcel ju mať v kontakte nič viac som už nechcel ale naštvalo ma to že má urážal) lebo to není môj vzťah. Nevedeľ som ani odpísať lebo ma to hrozne ranilo a keď si priala až také veci tak som si spomenul na niečo čo ma proste dorazilo a na dosť dlho som bol priam bez slov. Už od začiatku čo prišla s Egypta som nemyslel vôbec nad tým žeby sme boli spolu lebo by to bola hovadina ale myslel som že sa rozhodne aspoň tak že sa konečne od neho odtrhne no nestalo sa vôbec ma nesralo že nebude somnou fakt nie. Dozvedel som sa týmto o nej ešte viac a úplne jej šiblo... Toto je iba taký oznam čo sa ešte stalo v priebehu pár dní

Kanadanka

Chlapce, to dievca si z tebe pekne vystrelilo.. No booooze tolkych uz bolo. Ty si nou poblazneny lebo si este stena ktore si zakazdym ked pri nejakej zasunue mysli, ze je zamylovany a ona si z teba spravila dobry den. Neotravuj ju a daj jej uz pokoj

Sokky

Ahmed čítaj prosím pozorne :) vravím ze ano bolo mi zo začiatku ľúto a chcel som byť kamarát ale dozvedel som sa o nej viac a stačilo mi absolútne ma ignorovala a svojim správaním mi iba ukázala ze mam pravdu a vytaca ju to .... Takú chybu nespravím ajtak som jej ukradnutý a mňa už ani netrápi co s nou bude

Agnes989

aha takze si sa nepoucil. Ona ma pravdu, si zufalec. V jej ociach si uplna nula, nieco ako rohozka do ktorej si moze nohy utriet. Ale ked ju nabuduce zavolas na byt tam sa na teba zas vrhne a zas budes tam kde si. Si nepoucitelny.

Sokky

Vravím ze som sa mylis dobre viem kde som ci uz hore alebo dole viem ze som ešte robil chybu ze som sa jej ozval po tom čo som jej povedal ale s toho ako mi ublížil a som sa neovladol a bolo mi to ako sprostemu ľúto a ako debil som sa snažil o kamaratstvo ale už viem ze som urobil definitívne správne o vzťahu som ani nemyslel to fakt nemá zmysel smutné je to ze povedala ze kamarátov nepotrebuje lebo je introvert no proste do plaču s takou osobou

Prezyvka55

A Sokky este jedna vec, trochu dospej, zmen spravanie z chlapca na muza.

Muz ma drive, steering a nadhlad na vecou a hlavne nepodlieha hadkam a hysterii, nesprava sa vulgarne. Ries ju maximalne asertivne ak vobec a hlavne sa trochu mierni pri vyjadrovani citov, mozes mat rad alebo milovat nejaku zensku ale nemusis jej dat na javo ze budes skakat ako bude piskat alebo ze ked zapiska tak k nej dobehnes ako poslusny psik.

Prezyvka55

Take baby ako opisujes su dobre len na sex, ale k zivotu su uplne nepouzitelne nerozhodne. Proste ked ta pritahuje tak ju pri kazdej prilezitosti ak sa to vytrtkaj ale nic od toho viac necakaj a uhm davaj pozor aby ti jej priatel nerozbil nos. O ziadnom vztahu neuvazuj, byt vo vztahu s povahou a charakterom takejto zeny je trapenie a katastrofa na cely zivot.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemôžem ju stratiť - Fórum - ZDRAVIE.sk