Nemôžem ju stratiť

Príspevok v téme: Nemôžem ju stratiť
Sokky

Poradte mi nejako mám 18 rokov a strašne ľúbim jednu babu. Tu je historka. Ona má už 6 rokov chalana, ktorý ale podľa toho čo som počul od nej sa vôbec o ňu nestará. Začalo sa to keď som mal na týždeň voľný byt a zavolal som ju ku mne. Sama sa opýtala či môže u mňa prespať a ja som povedal áno. V posteli sme sa rozprávali až takmer do rána. Nič som nechcel začať (aj keď sa mi páčila, chcel som ju ale mala toho frajera) lenže ju to nejak chytilo a začali sme sa bozkávať a blah blah dokonca sme sa spolu aj vyspali. Takto to bolo každý deň bál som sa že ma hneď po prvom dni odkopne ale nestalo sa každý deň mi písala či môže znova prísť a ja som vždy odpovedal áno. Bolo mi s ňou fajn priam úžasne. Potom keď už mala ísť preč mi hrozne chýbala a trápil som sa že ju už neuvidím. Bola s frajerom písala mi že celý čas iba myslela na to aby som namiesto neho bol vedľa nej ja. Písal som jej v kuse potom prišla ešte posledný deň čo som mal voľný byt a tam sa to vyjasnilo všetko. Niečo ju ku mne priťahovala a taktiež aj mňa. Boli sme spolu ako partneri. Chodieval som ju vždy pozrieť keď chcela, odprevadil som ju na vlak, dokonca jej aj napiekol či niečo uvaril. Bolo mi s ňou super. Chodievali sme spolu skoro všade a boli sme každý deň dlho spolu. Potom keď raz na dlhšie odišla tak mi písala že jej volal frajer a bavili sa o rozchode bola smutná, že ho stratí ale ako myslela, že stratí mňa tak sa rozplakala. Utešoval som ju aby bola kľudná a neplakala. Nevedela si predstaviť byť bez neho ale taktiež si nevedela predstaviť byť bezo mňa. Hovorila mi že ma začína ľúbiť, že ju nikto nerobil tak šťastnou ale vkuse myslela aj na to že môže stratiť aj jeho. 6 rokov je predsa fakt veľa. Ako odchádzala do Talianska tak mi povedala že si to premyslí a že chce byť moja plnohodnotná priateľka. Ale nestalo sa tak stále premýšľala plakala a nechce ho zo života že nieje pripravená. Ja som bol nešťastný lebo som myslel že už bude fakt iba moja. Posledné dni som sa snažil jej nepísať ani podobné bol som trochu iný k nej lebo som proste vedel že ju asi čoskoro stratím. Frajer jej povedal že idú spolu do Egypta najprv povedala že nie ale rozhodla sa nakoniec že ide že chce zistiť či to ešte iskrí medzi nimi. Povedal som jej pre to že to fakt nechápem že ľúbi aj mňa aj jeho a teraz takto. Ničí ma to že tam má ísť zrušiť sa to už nedá iba ja ju nechcem stratiť chcem byť s ňou ľúbim ju bola fakt celý čas úžasná. Ona nechce stratiť ani mňa viem to lebo mi to povedala ešte dnes keď som s ňou bol a neviem čo mám robiť. Viem znie to ako keby bola mrcha, krava, kurva a podobné ale nieje poznám ju až moc dobre iba ma to vnútri ničí že tam ide a ja ju stratím. Prosím nejak mi poradte alebo podporte ma neviem možno vlastné skúsenosti čo by som mal urobiť.... neodídem od nej nejde to bohužiaľ už nie. Predom ďakujem

Agnes989

No vsak uvidis, prinajhorsom sa popalis, kazdy sa uci na vlastnych chybach. Ale povedat v 18-tke ze vies, kedy ti ludia klamu mi pride, ze len precenujes svoje schopnosti, si dospely len chvilku, nemas skoro ziadne skusenosti z dospelackeho sveta. V tomto veku su ludia dost casto naivni.

Sokky

Na jednej strane síce máš pravdu ale na druhej zase nie ako viem o tom týpkovi dosť vravím ja to nehovorím o ňom tak zle iba kvôli tomu čo mi ona narozprávala ale aj od ostatných ku tomu ešte som videľ ako si píšu a je tam na ňu hnusný no neviem ako je na živo taktiež byť ženatý je niečo iné trocha ako toto.... Ale dobre nejdem tu o tom hovoriť ajtak toho ešte málo viem ale viem veľa viem kedy mi ľudia klamú a nie mne sa zdá fakt že je v tom niečo iné ale uvidím no....

Agnes989

Je to presne ten isty problem ako ked muz je zenaty a zena-cakanka caka a caka a roky caka a furt sa nevie dockat a zrazu je kopnuta do zadku. A potom zrazu nechape, ako je to mozne, vsak jeho manzelka je striga a hysterka a on si s nou nikdy nerozumel, predsa jej to povedal. Jednu temu tu o tom mame aktualnu a v historii sa najde dalsia kopa takych. Akurat ze tu je to v obratenom garde.

Agnes989

Maoam no presne, taketo baby vedia velmi dobre ako na chlapov a vedia im tak pomotat hlavy, ze im zrazu ani nevadi ze len cakaju v rade na jej krasne telo. Ale tieto zienky su velmi dobre manipulatorky, vedia presne co povedat aby sa muz vznasal blahom a veril, ze miluje len jeho a s tymi ostatnymi je len zo zvyku. Ale takyto ludia sa najdu medzi oboma pohlaviami. Kto ma uz vela zivotnych skusenosti, ten to uz spozna a neda sa nachytat. Ale chlapec v 18-tke nema ziadne a este nepozna tento typ bab, musi sa popalit a potom bude opatrnejsi.

Sokky

Ďakujem jasné napíšem.... uvidí sa ale neviem sú iba dve verzie čo sa stane takže..... dám všetko vedieť ďakujem..... dobrák není vôbec čo robila časníčku tak to každému rozprávala teda hlavne babám a tie mi povedali že by som pre ňu bol oveľa lepší a normálnejší ako on takže tak..... no neviem pochybujem že sa hocijaká baba odhodlá normálne prísť niekomu na byt a potom ho tam objímať nechať sa držať a podobne... toto všetko robila než sme boli ,,spolu,, tam musel proste byť problém nejaký

Maoam

doubledog: ano, to je jasne...

Sokky: pisala som ti, ze predpokladam, ze ten jej frajer nebude taky dobrak ako ty, ale nepozname JEHO verziu a ono ked to ci uz baba alebo muz tahaju na dve strany, su poväcsine nuteni hovorit polopravdy a casto aj klamat alebo pozmenovat fakty ako sa to prave hodi

kazdopadne som zvedava, ako to dopadne, ked sa vrati z toho Egypta, napis

Sokky

Hmmm.... zaujímavé ďalšie odpovede Maoam Taliansko už bolo týždeň dozadu kde si mala užiť s Mamou a už bola rozhodnutá pre mňa ale nakoniec to nevyšlo a nejak jej padol do hlavy zase ten druhý. dobuledog bohužial vadí mi to ale čo s tým zmôžem už teraz vtedy som jej to ani nemusel zakázať lebo ona sama ho nechcela vidieť a keď hej bavili sa iba o tom či ešte majú byť spolu zase ju zosmiešňoval a podobne. Prakticky čakám na jej výsledok.... na to že je taká má svedomie dobré a nevydrží mu podľa mňa dlho klamať a to viem aj s toho že vždy keď ma chcela prekvapiť to povedala dopredu a nevedeľa to držať v sebe.... Ale doubledog pobavil si ma celkom aspoň bude lepši den :D