Ako prestat stagnovat?

Príspevok v téme: Ako prestat stagnovat?
10motovi

Ahojte,

v mnohom co robim nerobim stagnujem,

v praci, je nenarocna stereotypna, malo platena, neviem z nej odist, mam pocit ze by som sa pohol do novej v momente ked by ma chceli vyhodit, odpracovany 4 rok ...
no hej, priznam si, ze som pohodlny

rad fotim, no ani tu nenapredujem,

celkovo som malo priebojny a vraj si neviem vypytat a pritom na mne je vidiet ze co chcem urobit a neurobim to,

najviac ma jeduje, ze sa nemam komu doma venovat a robit zle :) sympatickej gazdinej, chyba mi,

vztahy k ludom su to co neviem robit, ked som bol maly zneuzivali ma mimo rodiny, a mozno ani v rodine som nemal dostatok citu tak od srdca trochu,

ked si to precitate a je to chaoticke, napiste mi, budem sa snazit to vysvetlit, vdaka

10motovi

nemam problem oslovit peknu slecnu vonku,
nedokazem alebo nechcem? premienat sance,
kedysi som si nevedel predstavit ze prehovorim k sympatickej dievke, bojim sa vypytat si viac

treba sa mi aj s niekym vyrozpravat,

Angelina7777

daj si inzerat napr. sem. chodi sme vela osamelych zien. len napis kolko mas rokov a z ktorej casti sk, aby ste to nemali moc daleko

10motovi

no a nie je to spinave takych ludi objimat cokolvek ?

mas pravdu, kazdy ma cenu a zasluzi si zit spolu a nebyt sam,

Missi

Vieš s tým odborníkom som to myslela tak, že ho možno potrebuješ, to ja neviem či áno, či nie, to musíš vedieť sám.A odporučiť....no to sa ťažko dá ..vieš Slovensko je veľké, ak ja som povedzme z nejakej Hornej a ty z Dolnej, ale žiaľ nijakého nepoznám. Ale isto sa tu nájdu nejakí ľudkovia, čo ti poradia.
Zarazilo ma však to, čo si napísal, že by si chcel slečnu a v závere veta ...ak by sa jej to nehnusilo.... To nemôžeš myslieť vážne toto. To čo máš osemnásť, že takto rozmýšľaš?

10motovi

no hej, bol som fakt maly, slabo si pamatam ked sa potom chceli so mnou akoze hrat, pamatam si strach, potreboval by som vediet viac,

no hej, chcem slecnu, aby som sa aj jej mohol venovat, podelit sa s nou o veceru, vino, kavu, pritulit si ju, spolu,

ked by sa jej to nehnusilo

odbornika co by mi pomohol beriem a ked mi pomozete odporucit to by bolo super,
vdaka

Missi

Naozaj chaoticky napísané...Čo keby si skúsil poriešiť nejakú slečnu, ako sám hovoríš, aby si mal koho jedovať doma,myslím, že už by ťa ani stagnovanie v práci potom netrápilo.Hoci najviac ma desí ten bod, že ťa zneužívali. To ako si myslel? Nechcelo by to aj odborníka nejakého?