Nervove choroby

Príspevok v téme: Nervove choroby
Dior zufala

Ahojte, chcem sa spytat, či mal niekto podobne problemy a ako sa z nich dostat a na ake vyšetrenie s tym ist. Takže neviem či je to nervova alebo neaka neurologicka choroba, ale niekedy mi vôbec nenabiehaju nervy v oblasti chrbtice a nôch a vôbec nedokaž stat na nohach, nemam v nich spravne napatie, neviete čo by mohlo byt za chorobu? Niekedy neviem ani sediet, vobec ma nedrži telo a ani my nechuti jest, nenabiehaju mi nervy ani v traviacej sustave a je my zima. Nepoznate niekoho s takym problemom ? Ďakujem

Maoam

ak nechces ist hned na neurologiu, zatial chod aspon k dobremu ortopedovi, ten urci dalsi postup a posle ta dalej, ak treba

Maoam

ja ta nestrasim, akurat ti pisem, aby si to riesila

na fore to nevyriesis, ak mas zapal a bolesti, aj tak musis ist k lekarovi na vysetrenie a dostat liecbu

Dior zufala

Nestraš hadam to nemam. Boli ma chrbtica v oblasti miechy asi tak v strede chrbtice a smerom nadol. Určite je tam neaky zapal, ale dufam , že nie hento. A som velmi unavena a je my zima na nohy, až ma strasa zima, ale teplotu nemam.

Maoam

tu na fore ta nikto nezachrani, s tymto musis ist do fakultnej nemocnice na poriadnu a obsirnu neurologicku diagnostiku, pretoze mozes mat aj vazne neurol. ochorenie

priznaky, ktore opisujes, kde nemozes normalne stat na nohach, mas pocitovo oslabenu svalovo-nervovu cinnost a dokonca mas tento problem aj pri traviacich organoch a mas nedostatocne prekrvenie, sa hodia na viacero neurologicych diagnoz - ale to, co ti skutocne je, moze zistit iba kompetentny neurolog, mozno ta poslu aj na neurochirurgiu, zrejme budu brat aj likvor z miechy, krv na rozne potrebne hodnoty a markery

zvlast neprijemne ochorenie je napr.
Guillain-Barré-Syndrom, tam ale treba jednat co najrychlejsie, cim skor sa zacne s liecbou, tym lepsie vyhliadky pacient ma

nechaj sa poslat do dobrej fakultnej nemocnice na neurologiu, kde ta poriadne vysetria, inak mozes skoncit kadejako

ak je to ineho povodu, aspon vylucia ine zavazne neurologicke ochorenia...