Problem s predkožkou

Príspevok v téme: Problem s predkožkou
Markoss

Dobrý deň, mám 16 rokov a od malého chlapca čoje od štyroch piatich rokov mám problemy s predkožkou,, zle sa mi stahovala neriešil som to vobec ale už asi 2-3 roky ma to stale den čo den trápi, problem je v tom, že mám predkožku po ooboch bokoch spojenu zo žaludom a pri uzdičke tiež, bojím sa toho, že by som musel navštíviť lekára som totiž dosť hanblivý pretože ked masturbujem tak mi ako keby opuchne penis čo može zapričinovať zrastená predkožka, píšem tu proste pre to aby som nemusel navštívit lekára,, chcem si ju vyliečit sám niakou mastičkou ak existuje alebo neviem ako prosim poradte mi čím dlhšie a dlhšie stým mám problem tym dlhšie rozmyšlam, že moj život nema cenu :(:(

Fero177

To si s sposobil sam lebo predkožka sa ma prvidelne "pretahovať" aby sa lahko stahovala.....teraz by si mal isť k lekarovi kde sa to virieši jednoduchim zakrokom a budeš oka....alebo ak to nieje moc tak pomaly by sa to dalo "pretiahnuť" ale bude ta to strašne bolieť a dlho by to trvalo( neviem to isto či by to šlo) ale mal by si isť k doktorovi lebo takto si narobiš akurat problemy ak budeš chciet mať nejaku partnerku....

mate59

Mám taký pocit, že ti nepomože žiadna mastička,ale návšteva urológa.Ak chceš mať bezproblémový pohlavný život,treba tam ísť.Neviem, netreba sa nič hanbiť,urológ je zvyknutý denne prezerať genitály mladých,starých chlapov a berie to tak, ako keď ti zubár prezerá chrup.Možno ti bude stačiť nastrihnúť uzdička, možno obriezka.Beztak s tým skor či neskor budeš musieť ísť.