Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

sportovec0902

Nornor ja idem skusit teraz tribulus terrestri. bol som pred rokom na operacii a gynekomastiu mam zase, uz mi nic ine neostava, skusim to brat, dufam, ze to aspon trosku zaberie :( uz som zufaly z toho, co si sa o tom docital ty?

Deno8

Dobry den, GYNEKOMASTI. Chcem sa opytat,ako si potom postupoval. Mam ten isty problem ako ty. Napis mi na mail hudecdenis8@gmail.com. velmi dakujem za odpoved.

Sorislav

Zdravím. Som tretí deň po operácii gynekomastie. Ak máte niekto nejaké otázky kludne mi tu na seba napíste mail a ozvem sa vam :) alebo sa pýtajte priamo tu

Sorislav

Zdravím. Som tretí deň po operácii gynekomastie. Ak máte niekto nejaké otázky kludne mi tu na seba napíste mail a ozvem sa vam :) alebo sa pýtajte priamo tu

RNG

Tu je zoznam roznycy farmaceutickycy liekov, co mozu sposobit gynekomastiu
www.plasticsurgery4u.com
Daleko najviac ju ale sposobuju ;ieky na ukludnenie, co presdpisuju neposednym detom kriminalne, aby ich 'spacifikovali" ako ritalin a risperdal, co predpisali miloonom deti a dnes su z toho monstrozne sudne procesy.
www.schmidtlaw.com

Nornor

Ahojte, mam 23 rokov. Chcem sa spytat, ci niekto ma skusenosti s gynekomastiou a doplnkom tribulus terrestris... Citam mnoho nazorov, no malo konkretnych od ludi, ktori to skusili. Dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekomastia - Fórum - ZDRAVIE.sk