Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

abcd1

cavte, mam z toho komplex skoro cely zivot takze viem aky je to pocit, konecne som sa odhodlal k operacii uz som objednany na vysetrenie u endokrynologa, len este zvazujem aku kliniku si vyberiem rozmyslam medzi prochirurgia v BA , euroclinic v TT aledo doktor Sipoka v PK , ma niekto skusenosti s tymito zariadeniami ?

andrej231

Ja by som Vás tiež chcel poprosiť o nejaké doporučenie kde ísť na operáciu v Košiciach a nejaké kontakty.... Prosím...

Vlado

Zdravim vas, prosim vas pani kde v BA je operacia gynekomastie najlacnejsia z vlastnych skusenosti. Poprosim Vás ceny+kontakty ak by ste mohli pomoct.
Chystam sa totiz na zakrok, zhanam este peniaze ale potrebujem co najlacnejsiu kliniku pochopitelne. Dikk

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekomastia - Fórum - ZDRAVIE.sk