Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Exception

Som 10dni po operacii. Je to ovela lepsie ako predtym, uz len cakat kym to odpuchne a stiahne koža.

drwoomek>> drzim palce, chcelo by to urobit nejake stretnutie s ludmi z kosic, ktory boli na operacii. Pred operaciou som bol s danielKK dost mi pomohol a poradil. Daniel vdaka. Navrhol urobit nejake stretnutie s scootym, tebou alebo niekym kto mal/ma tento problem v ramci KE,PO. Je nas dost vela ale len malo ludi napise na forum aj ked je to relativne tajne.

peeticek

vahavy - sorry ze tak neskoro..

nebol to ziaden problem - mal som robenu len jednu stranu a ten obvaz, takze som to len trosku odklopil, namazal, chvilu pockal a zas prikryl

drwoomek - KONECNEEEE!! :):)
drzim palce..

pre ostatnych - sadnut na prdel a precitat minimalne poslednych 50str diskusie - je tam vsetko co sa furt dokola vypytujete!

p.

drwoomek

Dnes som volal do Procare, som objednany priamo ku plastickemu chirurgovi o tyzden, ten mi povie ake mi treba vysetrenia a urobia mi ich priamo tam, vraj sa za nich neplati ani, zaplatim iba za cely zakrok a dokonca cast preplaca poistovna.

janiik

prípadne ak niekto viete tak vypiste aj dalsie vysetrenia teda sono a urologicke vysetrenie na ktorych klinikach ste absolovali a kolko vas to stalo dakujem

janiik

zdravim prosim Vas viete mi niekto povedat kde v BA sa da absolvovat endokrinologicke vysetrenie? moze byt aj sukromna klinika dakujem

blabla

chcem sa opytat tych co boli na operacii-boli ste v statnom alebo sukromnom zariadeni ? Prip. ktore je lepsie,dik.

vahavy

Peeticek prosim Ta , vravis ze si si to daval aj 6krat denne, ale nerozumiem, co ty si nenosil tu kompresnu vestu?

peeticek

2-3 tyzden po operacii sa mi zda, takze smelo do toho. Zo zaciatku som sa bal, tak som si to nanasal prstom a nie priamo z tycinky, ale po 2tyzdnoch som to robil normalne, kedze sa to rychlo hojilo.

Denne to treba davat 6-7krat, takze som to nosil so sebou a kazde 3hodky som natieral.

@drwoomek - zdvihni telefon, objednaj sa u Karovicovej v BA, lebo to urobim za Teba! :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekomastia - Fórum - ZDRAVIE.sk