Gynekomastia

Príspevok v téme: Gynekomastia
tajny

zdravím
ako začať? mám po 30. Od puberty mám gynekomastiu dokonca na jednom prsníku čiastočne odstránenú. Áno čiastočne, proste operacia sa podarila... V mladosti som prekonal infekčnú žltačku. Je to jeden z možných dôvodov. Môže byť dôvod nedostatok , alebo neovnováha hormonálného systému? Neviem, ale niečo mi hovorí že je to tými hormónmi. Dokonca v prsníkoch pozorujem stály pohyb - síce nie moc výrazný ale predsa. Tieto zmeny niekedy súvisia aj s mierným pálením v danej oblasti. Môže mi niekto priblížiť príčiny!!!!! a možné liečenie. Mám taky dojem,že ani v posteli to nie je ono, ale ako to poznať keď gynekomastiu som mal skôr ako prvý sex?

Súvisiaci obsah

drwoomek

shifter vdaka za odpoved, na viem ta tema sa tu uz velakrat rozoberala ale ja som ani za tie roky nezohnal peniaze na sukromnu, takze asi vyskusam statnu, oplati si ist este teraz na operaciu? pojdem az ked tak v maji, kedze teraz maturujem, a budem tu vestu nosit este cele leto :/ mam pockat na jesseN?

shifter

drwoomek

nemam skusenost nebol som na operacii ale co so msa povyzvedal taak najlepsie sukromna vraj zaplatis si sice tazke penaize ale mas istotu..aa do statnej po odporucani lekara jasne mala by to utiahnut poistovna za teba aa hovori sa ze su to reznici aaale podla mna tazka blbost predsa su to lekari jak seci ostatni aa pooperuju ta dobre vyskusaj

drwoomek

caute, a to budem platit aj ked pojdem na operaciu do statnej nemocnice na odporucanie lekara? o co pridem ked pojdem do statnej a nie do sukromnej?

doner

shifter

Mam 17, operacia v Ba ruzinov a cecky robene naraz(nevim si predstavit ze by ti robili druhy cecek o mesac neskor:D:D)...a sak vravim ze som spokojny...neni to nadhera...lebo samozrejme ze mam chrasty a jazvy este ale tak zadne spicate cecky len oble tvary prsnych svalov a ked zmiznu chrasty, modriny a jazvy tak super ...ako som povedal spokojny som...jednoznacne lepse jak predtym:)

NESTASTNIK

chcel by som sa vas spytat kde je tento zakrok co mozno najlacnejsi ak by sa mi to nepodarilo cez tu poistovnu,ale takeho doktora ktory s tym uz ma skusenosti,diky...uz bolo dost tej gynekomastie chcem sa toho zbavit za kazdu cenu a zacat novy lepsi zivot...

jozo baranic

ak mozte tak poradte nejakeho lacneho chirurga ale dobreho,u nas ta operacia stoji 1200 eur a to fakt nemam ...

shifter

doner

takse mas po operacii? kolko mas rokov? a kolko ta to stalo a kde ta operovali? aa robia to tak ze obe prsia ti spravia naraz cii jedna operacia jedena strana aa potom zase na druhu operaciu? aa ako se to nevies posudit ci dobre ved ked si po operacii a vidis si na ten hrudnik tak musis mvidiet ci ho mas rovny cii ece ti tam daco nechali.dd co som videl youtube krasne zlazu vybrali a chalan to mal hned rovne zasili aa hotovo

doner

Poradim_vam

Podla mna mas do istej miery pravdu s tym cvicenim a musim suhlasit. Sam som mal gyno uz od mensieho veku cize ked som zacal cvicit pravidelne v posilke vydel som zmeny a jasne ze to je lepsie cvicit nez nic nerobit...ale ziadna slava a krasny hrudnik s tym mat nebudes. Teda pokial mas klasicku gynekomastiu a ne pseudo. Zlaza ti nezmizne nikdy len ked sa vyreze. A necem ta urazit ale z toho ze nevies ako sa vola benchpress sudim ze nejsi typek co na sebe maka viac ako rok dva cize nemysli si ze to zmizne tak lahko. A teda v tom pripade ze mas cisto zlazu ako ja tak nikdy. Ale v tom ta velmi chvalim ze na sebe makas podla mna neni nic lepsie nez posilka. Pre mna je to jedna z najlepsich veci na svete.

filipJ

Podla mna je dost velky uspech ze sa dokazes od toho odosobnit. Ja som to nedokazal nikdy. A preto som sa rozhodol ist na operaciu.

Jozo Baranic

No to neviem ci aj iny doktor jak endokrinolog ale asi ani ne...a fakt sa to dost tazko vybavuje u nich

K tej operacii trz som len chvilu po nej cize este neviem co a ako. Ale jedno je iste ze zatal som spokojny. Nic nebolelo, dalo sa to vydrzat, personal aj seci uplne fajnovo. Ked to pojde aj nadalej takto nic viac si nezelam. Uz sa len tesim kedy zacnem znova cvicit:)) a jako opuchy zatial ziadne trochu chrasty po rezoch ale fakt jako spokojny max:)...a necem tu mudrovat ale rezali ma aj ked som este nemal 18 tak to asi nebude pravda stym ze do 18 nic...jedine ze by sa pomylili:D:D....a ktomu ze ci to je hnusne alebo co sak to ani nevidite ani necitite tak neni sa coho bat...len opuchov...takze drzim palce nech co najvac z vas to bude mat za sebou jak ja;)