Test osobnosti

Príspevok v téme: Test osobnosti
Sejla

Zdravím, ľudia, náhodou som natrafila na online test zdrarma, ktorý sa mi zdá docela dobrý a bola by som zvedavá na zvyšné typy osobností, ktoré ponúka, tak koho to zaujíma a nájde si zo 3 minúty, mohli by ste vyplniť tých 48 otázok a skopírovať výsledok do komentu + nakoľko sa s tým zhodujete. Ďakujem :)
Test sa nachádza tu: testosobnosti.zarohem.cz
PS: andmini, dúfam, že tým neporušujem žiadne pravidlá:)

wreck

aj mne vyslo INFJ a musim povedat, ze vacsina z toho popisu ozaj sedi.

tento test, a najma vysledok, sa mi zda ovela presnejsi, nez co mi vyslo v hogan personality inventory.

Maoam

flegma, existuju aj testy v anglickom, nemeckom jazyku, su obsiahlejsie a popis typov je dlhsi, preciznejsi, obsiahlejsi a su tam aj tipy na vhodne povolania

no kedze mas muzsky mozog ;D, cca. by som ta aj zaradila aspon z polovice, kabel urcite presne ;D, ale mozno si urobis test v inom jazyku

Lumik

ISTP - kutil
Stručný popis: uzavřený, klidný, často přitahován k autům/motorkám/letadlům, zajímá se o to proč a jak věci fungují, příliš si neláme hlavu s dodržováním příkazů a zákazů, které nepovažuje za důležité, realista, má rád svůj klid...

Na kolko to sedi ? Sam rozmyslam, nieco som uz pomajstroval, takze asi to je docela presne.

anjelik *

Šejla, ja som to zatiaľ ešte nespomenuté INTP. :o))) No a keďže je to tvorené na základe mojich odpovedí, *logicky* to v mnohom sedí. :o)))

Podobně jako INTJ se i INTP silně spoléhají na logiku a touží všemu rozumět. Zatímco INTJ ale používá logiku pouze jako nástroj k potvrzení svých intuitivně získaných názorů a spěchá k závěrečnému zaujetí pozice, INTP je přísně logický od začátku až do konce svého myšlenkového procesu a nevadí mu ani zabývat se teoriemi, které jsou naprosto neužitečné a konce nemají. Cíl pro něj není důležitý tolik, jako samotný proces přemýšlení a často naopak definivní zaujetí stanoviska k problému odkládá a spíš se baví tím, jak na obou stran vah přibývají jednotlivé argumenty. Co se projektů týká, INTP si jejich realizaci prožijí nejprve intelektuálně, vnitřně a necítí pak již mnohdy potřebu opakovat je v reálném světě.