Myslíte že je vyska 175 cm na chlapa dosť?

Zvonodrozd

stávajú sa aj horšie veci...na výšku sa vykašli tú máš v poho ja mám tiež okolo 175. mal som som kolegu na vš, mal asi o 10 cm menej a kočku mal prekrásnu nielen navonok. Pritom vôbec nebol zazobaný, úplne normálny v poho chalan

Lulu2011

v pohode, mne sa pacia takí nizsi :) podla mna je kriticke, ked ma chlap tak okolo 165 cm, ale zase kopec zien je malickych, takze ma sancu aj keby bol uplne maly :)

kiwi

No kedze sama mam 178-180 pre mna by bolo tych 175 u muza zrejme malo. Pacia sa mi vyssi s peknou takou akurat postavou nie velmi svalnaty. Ale na druhej strane viem si predstavit ze ak by ma niekto dostal celou svojou osobou a vyzarovanim bola by mi vyska a postava uplne ukradnuta. Neboj sa urcite sa najde vela zien ktorym sa budes pacit taky aky si a navyse nizsie zeny mozno aj ocenia ze nie si velmi vysoky, ak mas aj vypracovanu postavu je to o.k horsie by bolo ak by si bol este aj nejaky tenky.

marlenka2

M8š v pohode výšku, taký priemer. Mne sa páčia práveže nižší muži lebo neviem,ale tí čo majú výšku viac ako 185cm pôsobia na mna neohrabane a veľmi vyťahane. Takí spomalení, pridrimaní, kým im prejde tým ich vysokým telom čo majú urobiť tak im to trvá oveľa dlhšie ako nižším mužom. Proste také neohrabané drevá prispaté, spomalené. A tý si natom uplne dobre ale čo tí ktorí majú na muža výšku len 160 alebo menej cm. Ak športuješ a máš pekný fejsik tak sa nemusíš obávať že o teba nebudu mať baby záujem. Výška nieje všetko a mnohokrát veľká výška môže byť na škodu.

Angelina7777

a vies ze prave kulturistikou a posilovanim v skorom veku sa zastavuje vyska? kedy si zacal s posilovanim? ak okolo 15tich, chyba, narastol by si viac
podla mna nie je 175 vela, lebo zena s opatkami bude zrejme vyssia od Teba, ale netreba sa trapit vecami, ktore sa nedaju zmenit

Silvapo

Kritické je to, že to riešiš? :-) Výšku predsa nezmeníš. Zmeň prísup k sebe. Ja mám 169 cm a muži do 180 cm mi vyhovujú. Dôležité je aby vedel muž ženu oceniť a ochrániť a milovať. Na to ale musí vedieť oceniť, chrániť a milovať najprv sám seba. Tak smelo do toho! :-)