Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neverim si v posteli

Príspevok v téme: Neverim si v posteli
TonkoRem

Moj problem je nasledovny. Ako vacsina muzov mam aj ja problem s predcasnou ejakulaciou. Teda aspon vacsina mladych muzov, ktori so sexom zacinaju. Ale ja so sexom nezacinam. Uz niekolko rokov mavam sex s priatelkou. A ako to bolo na zaciatku, tak je to aj teraz. Nevydrzim velmi dlho. Niekedy sa zadari dlhsie, ale nesmiem sa nejak moc hybat, len take pomalsie pohyby. Som si vedomy, ze priatelka tolko potesenia z toho nema, ale snazi sa ma utesit, ze jej to neprekaza, lebo jej to dokazem vynahradit rukou/ustami. Ale mne to nestaci, necitim sa ako chlap. Viem, chlap sa nehodnoti podla vykonu v posteli, ale rozumiete mi. Ja som rozmyslal, ze by som navstivil doktora, aby mi predpisal dajake lieky, cital som, ze antidepresiva su vhodne na taketo problemy. Ale neviem, ked pocujem slovo antidepresiva, predstavim si cloveka s dusevnou poruchou a obavam sa, aby som nejak "nezosalel" z tychto tabletiek. Mate niekto skusenosti alebo vedeli by ste mi nieco lepsie poradit? Doplnim, ze honenie tiez nejak nepomaha. Mozem aj kazdy den a nic.

no2

Isto z antidepresív nezošalieš, ale podľa mňa ti ani nijako nepomôžu.
Tvoja partnerka ťa veľmi vzrušuje, to už asi nijako nezmeníš.

TonkoRem

Prosim vas, vyjadrujte sa priamo k veci a nie si ma tu mylite s niekym, kto ani nie som a ani neviem o koho ide.
Dakujem

Dadula56

Dobre, dobre, pokecaj si o tom znova s ludmi, ked vy dvaja si to neviete vyriesit, ale nic nove sa nedozvies, iba oddalujes problem.

TonkoRem

Ja mavam s priatelkou sex praveze pravidelne, 3-4x do tyzdna. Raz do mesiaca? To v nasom pripade nepripada do uvahy, mozno sa to par raz stalo, ale bud zo zdravotnych dovodov alebo z nejakych inych. Vacsinou je to 3-4x tyzdenne. Niekedy aj 5. Praveze to ma trapi, ze ked takto casto sexujeme, tak nevydrzim dlho ani po niekolkych rokoch. Keby mame sex raz za mesiac, tak by som si myslel, ze to bude v tom, ale v tomto problem nie je.

TonkoRem

Peter? Je mozne, ze tu uz niekto pisal s podobnym problemom, verim, ze nie som jediny, ale ja som tu ohladom tohoto este neprispieval, aspon nie na tomto fore. Aspon nie som jediny :)

Dadula56

Zasa?Uz si sa s nou stihol rozpravat a mate sex ako normalny par a nie raz mesacne alebo ta zasa len poslala kade lahsie s trapnou vyhovorkou, ze nevydrzis dlho a sex nebude dokial nepodas hodinovy vykon?
Ja ti poradim nie sexuologa, ale psychologa, ty si na nej zavisly a potrebujes sa z toho vztahu dostat urychlene prec, lebo uvazujes uz scestne.
Este raz:akym sposobom si myslis, ako si to ona predstavuje, ze mas vydrzat, ked to vlastne nerobite?A naozaj si myslis, ze ked vydrzis hodinu, ona sex bude chciet?Ked nie je ochotna ho mat s tebou castejsie za ucelom treningu, nie je ochotna ani na dva styky za sebou?Zijes v iluzii, ale tak good luck. Toto je tvoja vysledna frekvencia stykov, nikdy ich viac mat s touto zenou nebudes.

Agnes989

To si zase ty Peter? Uz mesiace ci roky riesis ten isty problem a zatial si sa nikam nepohol, na nic neodhodlal. Pritom si tu dostal uz mnozstvo aj dobrych rad a nic si si z nich nevzal, stale cakas na nejake zazraky. Pritom keby ste obaja s priatelkou mali ochotu to riesit, tak uz to mate davno vyriesene.

MultiLevel

Antidepresiva? Probuh neblazni.....sexuologa vyhladaj aby sa vylucil nejaky problem zdravotny, ale pochybujem, ze ti da antidepresiva....
Som sice zena, ale moj partner vydrzi velmi dlho a tak ti mozem napisat ako to vnima on. Moj chlap si to takmer vobec nerobi sam. Ano je to tak, nie je divny, prosto ho to nikdy nebavilo, ani ako chalana v puberte. A nie, neklame mi, toto je najposlednejsia vec, v ktorej by klamal :D Aj napriek tomu moze fungovat bez problemov kolko len chce, nas rekord bol skoro dvojhodinovy sex :) Ked som sa ho pytala ako to dokaze, povedal, ze vsetko na co sa sustredi som ja. Jeho to strasne bavi, robit dobre mne, mysliet na to, ako si to ja uzivam. Ale pritom tvrdi, ze to nie je z jeho strany nic mechanicke, uziva si aj on, ale to ako mna privadza znova a znova na vrchol, a samozrejme uziva si vsetko to, co k sebe citime. Dalej cvici Kegelove cviky pre muzov, uz dost dlhu dobu. Je to vyborne na vydrz.
Niekto ti napise, ze vydrzi dlhsie, ked si to casto sam robi rukou. My mame zas tuto skusenost :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neverim si v posteli - Fórum - ZDRAVIE.sk