Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Menstruacny kalisok ma zdravotne polozil?

Príspevok v téme: Menstruacny kalisok ma zdravotne polozil?
Zivota

Po kozi sa mi robia velke cervene flaky. Najprv sa mi urobi maly fliacik, ktory svrbi a po par hodinach sa mi zacne "rozlievat" po kozi, je to potom ohranicene cervenou farbou a mam to subezne na rukach, nohach , stehne, chodidlach... Teraz mam upchaty nos, som ospala.. Mam 32 rokov a nikdy v zivote som netrpela ziadnymi alergiami. Krvny test mi vysiel uzasne dobry, ze vraj som 100% zdrava. No tymito priznakmi trpim uz vyse mesiaca. 6 dni som po prvykrat pouzivala menstruacny kalisok a po skonceni menstruacie sa mi zacali robit velke svrbiace flaky, hoci som kalisok uz neuzivala. Neviem, ci to bol spustac, ale v navodoch pisu, ze kalisky su super antialergenne, a ze ich mozu pouzivat aj zeny s alergiami a ekzemami. Zeby som bola jedina zena na svete, ktorej kalisok uskodil? Ale ako pisem, vobec to nemusi byt z toho. Mohla som ochoriet aj z uplne inych pricin, len ziadne vysetrenia mi neukazuju, co mi je... Docitala som sa o histaminovej intolerancii, len moj problem je v tom, ze po nijakom jedle nemam ziadne hnacky ani problemy s travenim. Tak mi z toho vychadza uz len alergia na kozmetiku. uzivala som dost dlhy cas vazelinu na ruky, lebo mam suchu plet, moze to byt z toho?...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Menstruacny kalisok ma zdravotne polozil? - Fórum - ZDRAVIE.sk