Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Wobenzym - dávkovanie

Príspevok v téme: Wobenzym - dávkovanie
logen415

Mám refraktúru členkovej kosti. Po 4 týždňoch RTG snímky ukázali, že hojenie má veľmi pomalý priebeh. Užívam herbalife extra call, pijem veľa mlieka a nič. Rozhodol som sa ísť do wobenzymu. Aké je však odporúčané dávkovanie? Na stránke wobenzymu píšu nasledovné:
Poúrazové otoky (narazenie, podvrtnutie, vykĺbenie, zlomeniny) - doporučujeme zahájiť liečbu dávkou
3x10 dražé denne, podľa klinického stavu (po 7-10 dňoch) dávku znižujeme na 3x3 dražé denne až
do úplného vymiznutia príznakov.
10 tabletiek 3x za deň? To sa mi zdá veľmi veľa...
Neotrávim sa? :-D

Ivka 1

S mliekom moc neporiešite , potrebná denná dávka vápnika sa nachádza už v 100 g trvrdého syra - úmerne potrebe je potrebné dávku zvýšiť, veľmi dobrý je aj tvaroh , mak - makové mlieko, olej ... namiesto vysokých dávok wobenzunu by som odporúčala chelátové minerály organického pôvodu vo vyváženom pomere horčík - vápnik - fosfor a vit. D.

erika12

ahoj, taktiež užívam wobenzym, tiež si myslím teda viem že sa neotráviš .... mám s tým skusenost a dávky sa postupne znižuju ... po niekolkých týždnoch .. takže smelo sa možes pustit do liečby :)

Alex_01

Určite sa neotráviš, Wobenzym sa užíva vo vysokých dávkach. Ja som začala ale užívať 2x10 tbl., 2 hodiny po jedle a 30 minút pred jedlom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Wobenzym - dávkovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk