Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo po nás popiskujete?

Príspevok v téme: Prečo po nás popiskujete?

Ahojte, mám otázku najmä na chalanov. Už viackrát sa mi stalo keď som išla sama alebo s nejakou kamarátkou že chalani ktorí šli za nami začali po nás popiskovať a niekedy sa aj smiať. Prečo? Naposledy sa mi to stalo keď som šla zo stretka s kamarátkou a potom sme sa rozišli a šla som sama. Po čase za mno šla partia troch chlapcov vo veku asi 18-25 rokov, videla som ich keď som prechádzala cez prechod. A začali si popiskovať ale nie akože pesničku ale tak ako na mňa lebo nik iný vtedy nešiel. Stáva sa mi to či už idem sama alebo s kamoškou najmä večer alebo aj cez deň keď ide po prazdnejšiej ulici. Takže chcem vysvetlenie čo to znamená alebo prečo po nás pískate? Čo tým chcete dať najavo? Ďakujem

B.Z.Prečo má chcú provokovať ak je pravda čo píšeš?
Embryo veď práve nestalo sa mi aby na mňa pískal len sám chalan keď ide ale len keď ide v skupinke.

B.Z

Embryo, úplne s tebou nesúhlasím.

Možno ťa len chcú provokovať.Nemusí byť za tým hneď žiadný sexuálny záujem alebo láska :-)

embryo

ked nema chlap "gule" oslovit zenu, tak sa zmoze len na primitivne popiskovanie s partiou kamaratov... (sam by samozrejme nezvladol ani zapiskat) ;-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo po nás popiskujete? - Fórum - ZDRAVIE.sk