Odišiel do Talianska a nič mi nepovedal..

Príspevok v téme: Odišiel do Talianska a nič mi nepovedal..
Romi 1415

Mám 22 rokov, a mala som 36 ročného priateľa (rozvedený, 1 dieťa) . Mali sme spolu krásny, veľmi intenzívny vzťah, 4- mesačný vzťah.

Až jedného dňa 21.9.2014 odišiel zo Slovenska, a nikomu nič nepovedal, ani mne, ani jeho mame, dcére, nikomu .... Mal síce nejaké dlhy, o ktorých som nevedela, tak evidentne preto aj odišiel zo Slovenska. Ale nejde mi do hlavy, prečo tak náhle ..zo soboty, na nedelu sme boli ešte spolu v Piešťanoch na pobyte, a všetko bolo fajn, potom v nedelu o 17:00 hod. ma vyhodil doma, s tým, že za nejaké dve hodiny by sme ešte mohli ísť niekam von .. volala som mu už o 18:00 hod, no už vtedy ma nezdvíhal, 5 krát som mu volala a nič. Na ďalší deň som mu zase volala, a už bol vypnutý. Nikto nevedel kde je, čo sa mu stalo, až po dvoch dňoch sa ozval sestre, ktorá žije v Taliansku , že ide tam ... došiel tam so slovami, že na Slovensko sa už nikdy neplánuje vrátit ... je mi z toho na nič, nespím, nejem ... keby mi aspoň smsku napísal pred jeho odchodom, aspoň keby mi niečo povedal ,...no on nič, doteraz sa mi neozval (už je tomu týždeň) . Nie len mňa tu nechal, ale aj jeho dcéru ..... nezvládam celú túto situáciu, stále iba plačem , neviem sa pohnúť ďalej .... nerozumiem tejto jeho reakcie , ako mohol len tak odísť , neozvať sa mi, veď ma ľúbil ako koňa, som si toho vedomá, bolo to cítiť z jeho slov, dotykov, činov .... nezvládam to :(

Maoam

rozumieme ti, boli to hrozne, tieto veci, ale zrejme s odstupom casu zistis, ze sa ti stalo vlastne nieco dobre - minimalne odisiel z tvojho zivota clovek, ktory by ti niecim ublizil, casom bud svojim charakterom alebo problemami, ak nejake ma a tie budu potom mega, ked utiekol

citlive povahy maju tu nevyhodu, ze potrebuju dlhu dobu, kym sa z toho dostanu, rozoberaju, trapia sa...

aj tak po case prides na to, ze za to nestal, aby si sa tak trapila

ale daj to zo seba von, vyplac sa, ulavi sa ti

budes mat lepsie a horsie chvilky, akutna faza odoznie a potom to pojde pomalicky k lepsiemu, sem-tam recidiva, ale skus sa zamerat na seba, na nieco osobne, daj si nejaky ciel a zi

kvoli sebe a iba kvoli sebe

drzim ti palce

Deria

Pozri, su len dve moznosti: bud vedel, ze odide, planoval si nieco lepsie, travil vsak rad cas s tebou a bol dobry herec, vedel, ako ta poblaznit. V tom pripade je to chrapun, ked ti nic nepovedal a zdrhol bez slova.
Druha moznost je ta, ktoru som spominala, musel nahle pred niecim utekat, lebo mu hrozilo nieco zle a v takom pripade sa nehovori nic ani najblizsim. Obidve moznosti su na prd, dievca, zabudni na neho! Je to tazke, viem ale nepredlzuj si utrpenie a ani to moc nerozoberaj, nema to zmysel. A keby sa ti ozval po dlhsom case, len by to potvrdilo to, ze sa musel nejaku dobu pred niecim/niekym skryvat a aj tak by uz nikdy nebolo dobre, este by ta mohol do niecoho nebezpecneho dostat. Preto daj ruky od neho prec! Pre teba by to mal byt uzatvoreny pripad.

Romi1415

Baby, uvedomujem si, že takto je to asi najlepšie . Ide mi len o to, že mi strašne veľa pozornosti venoval, videla som na ňom, že ma má rád, že mu na mne záleží, že chce byť stále somnou ..ešte zo žiadneho chlapa som necítila toľko lásky, čo on dával mne ..viem, bol to hajzel , klamal ma.. ale aj tak sa neviem cez to všetko dostať ...

Maoam

s odstupom casu si bude dievca gratulovat, to je ako ked by ju niekto v poslednej chvili zachranil od dacoho velmi zleho

takto je to lepsie

Agnes989

Bud rada, ze tento problemovy clovek od teba utiekol, ak ma velke dlhy, aj tak by spolocny zivot s nim bol peklo. Ziadna buducnost, ten vztah by sa aj tak skor ci neskor rozpadol. Chapem, ze si musela mat nervy v kybli ked sa tak zrazu vyparil a nikomu nic nepovedal, ale aspon vidis, aky je to sralo. Najdi si nejakeho normalneho chalana co sa netopi v dlhoch a nemusi pred nikym utekat.

Deria

On nielen tebe nepovedal pravdu ale ani dcere, ci matke? Dobre, je mozne, ze su s nim dohodnute, aby ti nic nepovedali. Ale ak skutocne nic nevedia, pripada mi to ako rychly utek pred niecim, co ho donutilo utiect a co nejak neplanoval. Mozno sa zaplietol s nejakou mafiou a ide mu o zivot? To by mohol byt dovod, preco to nepovedal ani svojim najblizsim. Mozno to vyzera ako fantazirovanie, no ak islo o velke prachy, nie je to vobec nepravdepodobne. Mnohi sa dnes zapletu kvôli peniazom do spinavych kseftov.

Romi 1415

Deria, je mi jasné, že len tak pre nič za nič neodišiel, že asi mal niečo na rováši ... ale jednoducho sa neviem spamätať z toho, že odišiel tak náhle..keby aspoň slovo mi povedal, niečo naznačil ..obyčajný rozchod by som prežila, ale z tohto som na nervy, nejem, nespím :/

Deria

Dalsia moznost, ze mohol mat problemy, o ktorých ty nic nevies. Ked mal dlhy, mohli to byt velke sumy, nevies, ci sa do niecoho nezamotal a nevidel ine vychodisko, nez zdrhnut prec. Keby k tebe nic necitil, potom mi nie je celkom jasne, preco stravil posledny cas pred odchodom s tebou, ked vedel, ze odide. Pravdepodobne mu nedovolila hrdost povedat ti pravdu. Je mozne, ze sa ti raz ozve znova. (Ak ta ovsem lubi.) Ale radsej sa na to nespoliehaj.

kafe

ja som toho názoru, že vy ste sa ešte ani poriadne nepoznali. 4 mesiace sú veľmi málo. Možno tak po 2 rokoch, by si si mohla povedať o tom druhom - poznám ho TROCHU, zažili sme spolu niečo (nielen to krásne) a viem aký je. No teraz sa chlapec len vyfarbil, ukázal v pravom svetle a tebe kočka spadli ružové okuliare. Jeho správanie, aj voči ostatným blízkym ľuďom, je naozaj dosť hnusné.
Neboj, poreveš si trochu, pohysáčiš a ono ťa to prejde.