Ako začať?

Príspevok v téme: Ako začať?
Gerko

Potrebujem poradit s treningovym planom.

Mam 185 cm a 105 kg a iba 16 rokov.

Do posilky mozem chodit pondelok, utorok/streda, štvrtok a piatok len na chviľu (kardio).

Potrebujem poradiť s plánom tak aby bolo moje cvičenie najefektívnejšie (čo sa týka jedal tak ku tomu určite dieta).

Predtym som už cvičil a schudol som 4 kila za mesiac no potom som začal stagnovať :/ - cvičil som v podstate full body + 30 min na pase

Bol by som rad za každy tip hlavne od skusenejšich ľudí :)

Hrac

ak chces chudnut, tak posilku mozes vylucit. Za tie peniaze si radsej kup bike a jazdi, alebo behaj a striedaj kracanie. Pri turistike, resp. cykloturistike schudnes tiez a aspon nejaky zazitok budes mat a nie byvat denne zavrety medzi 4 stenami na beziacom pase.

Gerko

Urcite potrebujem plany lebo ak budem cvicit dva mesiace to iste vzdy tak zacnem stagnovat.. potom neviem ako si rozlozit svalove partie a trening celkovo aspon priblizne. Co sa tyka toho ze budem jest menej to je samozrejmost :)

dlkfjslkdfj

ziadne plany nepotrebujes, chudnutie nie je totiz ziadna veda. plati len to ze ak prijem energie je vacsi ako vydaj tak tlstnes a ak je mensi tak chudnes. zer menej, zer pravidelne, nezer tucne a mastne jedla, venuj sa co najdlhsie a najcastejsie intenzivnemu cviceniu pri ktorom mas vysoku tepovu frekvenciu tak aby si sa spotil. to je cely zazrak, vsetko ostatne su uz len dristy na ktorych ktosi zaraba