Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som sama a nestastna

Príspevok v téme: Som sama a nestastna
sesy

Nikto na tom svete ma nema rad, som sama a opustena, na zakladnej som nemala ziadne kamaratky a ked som aj mala nemali ma upripne rady. tento rok som isla na strednu ale je to nic moc,sedim s jednou babou a za nami sedia dve baby a my styri sme sa tak spolu skamosili ale ja citim ze ony tri sa maju ovela radsej ako mna a ze to aj vedia a ani nechcu ma mat radsej a som aj dost skareda na zakladnej som si toho dost prezila a preto som aj velmi ticha a neviem sa uvolnit a srandovat a preto sa bojim ze sa s nimi nikdy nezblizim a ani so ziadnou inu babou nikdy si nenajdem skutocnu kamosku lebo opdkedy sa mi na zakladnej otocili kamosky chrbtom si drzim od ludi odstup a neviem to zmenit a niekedy mam pocit ze som menej nez ostatni a ze nemam pravo aby ma mali ludia radi, keby aspon na strednej bola nejaka skaredsia baba mozno by som sa pri nej necitila tak napato a mozno by som sa j s nou dokazala zblizit ale nie je... :(((((((

salma112

ahoj moja psycholog ti nepomoze potrebujes najst podla mna kamosku co ta pochopi a nikdy nesklame.som na tom podobne ako ty .hoci mam priatela citim sa stale sama pretoze na zakladke som to tiez mala neskutocne tazke a stale sa citim sama aj teraz.... ak chces pis mi na nick salma112@azet.sk.rada pokecam ahoj

ivobrick

Sesy skus sa zamysliet preco ta ti ludia, alebo vseobecne ludia nemaju radi.

Ked TY im nic nedas, nic ani nedostanes.

Takze na zaciatok sa zacni zdravit. Blbe ahoj uplne staci, v skole, koho poznas a s kym chodis na hodiny. Pridi so skoly/triedy/pozdrav sa, sadni si, otvor knihu/zosit a cakaj na to kym pride ucitelka.

Ak si skareda, tak si skareda, zacni sa o seba starat, doda ti to sebavedomie ktore budes neskvor potrebovat.

Rob toto aspon tyzden.

klincka

Presne ako napísala Nina... Nechápem,na čo čakáš. Navštív psychológa,pomôže ti.A skús zbehnúť do nejakého salónu. Nech ti poradia s vlasmi,nejakej kozmetičke čo poradî s líčením... Nie si taká škaredá ako sa vidîš...

Nina.

Trápiš sa takto už celé roky. Tak sa pozbieraj a choď k psychológovi. Keď to sama nezvládaš, čo očividne nie, tak choď a všetko mu povedz. Navštíviť psychologa nie je hanba, tak isto sa nemáš prečo báť. Nechceš si predsa pokaziť najkrajšie roky života, tak s tým niečo rob, nie je hanba požiadať o pomoc ak to sama nezvládaš. :)

sesy

ale ked ja to proste nedokazem :((((( sa bavit normalne uvolnene mam pocit ze vzdy poviem dajaku blbost a ked sa na mna ludia dlhsie pozeraju scerveniem a stupa vo mne nervozita

ggvv

Si sobre zufala... Popravde by som sa asi tesila na strednu ked na zakladnej nema nikto rad? Budem novy clovek pretoze nikto nevie aka som bola co som robila a ako ma brali druhy...proste si mala vykrocit tou nohou ze tam.. Si bola "popularna" a kamosky si mala vsade..ked ta na strednej tak uvidia ze aj ked si neni najkrajsia ako ty hovoris mala si vela kamaratiek poznas srandu..musis sa zacat rozpravat s kazdym proste nebat sa povedat nazor ako si sa bala na zakladnej..uz naozaj neviem ako ty to mam ppvedat spravaj sa uvolnene a nie stresovat ze sa nevies s nikym bavit..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.