Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neustale mi vola

Príspevok v téme: Neustale mi vola
sabrinqa

ahojte. mam vztah s muzom uz 2 roky. sadli sme si, sme jeden pre druheho stvoreni, planujeme buducnost. iba jedna vec ma priserne otravuje a to su jeho vecne telefonaty. dokaze mi zavolat aj 20x za den "len tak" . uz sa velakrat zatajujem alebo hovorim ze musim to ci ono...poviete si ze je to mile a ze co b druhe dali za to...ale mna to neskutocne otravuje a ked som mu to len naznacila urazil sa a jeden cely den nezavolal (nechapem ako to vydrzal) . ako mu naznacit, povedat, ze potrebujem priestor??

kafe

nič nenaznačuj, otvorene mu to povedz. Aj keď sa urazi, bude chvíľu ofučaný a potom ho to prejde. Snáď aspoň pochopí, čo nemá robiť.
Ináč sa mi nechce veriť, že nedokážeš povedať človeku s ktorým si 2 roky takúto úúúplnú prkotinu. To, že ste si sadli a ste pre seba ako stvorení.. ehm, to sa mi pri tvojom probléme akosi nechce veriť.

chrumchrummm

mozes mu to naznacit jedine tak, ze mu to proste povies, pokojne a slusne, a ak to nebude schopny pochopit tak je to signal, ze sa k sebe nehodite. nic viac sa s tym riesit neda, len byt priamy, otvoreny a asertivny.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neustale mi vola - Fórum - ZDRAVIE.sk