Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Priateľ mi pri hádke povedal aby som zomrela

Príspevok v téme: Priateľ mi pri hádke povedal aby som zomrela
kacena0096

Dnes ráno sme sa s priateľom veľmi pohádali kvôli peniazom.Začali sme si postupne nadávať a kričať po sebe.Potom sa obliekol a odišiel.Pri odchode mi však povedal, budem citovať "Zdochni ty p.ča sk.rvená"
Veľmi ma to zranilo :(.Som sklamaná plačem.Neviem čo mám robiť.Ako by ste v takejto situácii reagovali vy?

kacena0096

Zdravím vás.Tak dnes sme sa s priateľom rozišli. Dom ideme predať a rozdeliť si na dve polky.Dcéra ide na internát.Ja idem so synom bývať k mame dokiaľ si nenajdem nejaký byt.Je mi celá táto situácia ľúto, ale už sa to takto ďalej nedalo ťahať.A to sme ešte pred 2 týždňami boli ukažkový pár.Žiaľ aj také veci sa stávajú.
Aj tak vám všetkým ďakujem za podporu.

sumienkaa

no pred 3 dnami tu bola naposledy... asi sa hadaju dalej, alebo si to cele vymyslela.
ja som sa s muzom kedysi tiez hadavala a vzdy som si myslela, ze on je ten agresivny. potom mi raz dcera celu nasu hadku zrekapitulovala a vysvetlila mi, aka som ironicka a ako provokujem. ze otec ma sice tazku povahu, ale ja miesto toho aby som reagovala mudro, tak tie jeho citlive struny este viac napinam. navrhla mi ako mam reagovat a aj ked to pre mna bolo tazke, tak som postupne menila taktiku. asi mesiac trvalo kym sa vsetko obratilo na dobre. predtym sme na seba boli totalne alergicki, uz som si myslela, ze neostava nic iba rozvod. od tej zmeny taktiky uplynuli asi dva roky a manzelstvo je super. normalne sa milujeme - teda myslim aj citovo - a nemenila by som s nikym. cele to pritom zacalo len tym, ze som mu prestala vycitat a zmenila som najskor samu seba. potom sa zacal menit aj on. vycitanim druhemu clovek nic neziska. ked vidime chyby len na inych, tak sa vo vztahu daleko nedostaneme.

Clementine

Ja osobne by som reagovala tak, že by som mu doškrabala celý ksicht, ale to nie je veľmi milé riešenie, však.
Ak ste schopní sa spolu o tom porozprávať, tak to urobte. Ale myslím si, že najvhodnejšie bude sa rozísť. Človek, ktorý dokáže milovanej osobe nielen nadať ale aj želať smrť, nie je vhodný partner na celý život. Určite si zaslúžiš niečo lepšie, existujú ľudia, ktorí dokážu svoje emócie aj vo vyostrených situáciach oivládať. Do nového vzťahu sa to nauč aj ty a bude to fajn :) želám veľa šťastia

Ondrej_333

Ako už niekto napísal, tu niečo nehrá...
6 rokov idylka a teraz taký brutus? Takže buď to až taká idylka nikdy nebola, alebo došlo k niečomu vážnemu, čo nám kacena nenapísala a spor o peniaze bol už len taká čerešnička na torte, čo to zaklincovala.
To násilie na tebe samozrejme neschvaľujem, nech to začalo akokoľvek. Ale buďme realisti, niektoré partnerky si to vedia doslova "vykoledovať" u svojho labilného partnera.

soffa

clovek aj keby bol neviem ako rozculeny nema pravo ti takto vynadat!vyslovene veci sa nedaju vratit spat,a vzdycky si ich budes pamatat.nema voci tebe uctu,.mam manzela za 10 rokov mi nic take nepovedal a boli aj silne hadky.ani moj otec mame za 35 rokov takto nevynadal.nechaj ho.nevazi si ta,.

Milan NMnV

necital som všetky komenty ale ak ťa fyzicky napáda tak ho nastraš že zavoláš políciu ... možno sa uvedomí
Takto to niekedy dopadne keď si ludia vyberajú partnera len podla vonkajšej krásy - treba sa niekedy pozreť aj na jeho/jej vnútornú stránku .

Maoam

mame malo info

neodkryla celu situaciu, iba utrzky

ako som jej pisala uz vcera, tie hrube nadavky + fyzicke napadnutie su NO GO

ostre slova vramci hadky clovek povie, ale to, co vyslovil on a na druhy den ju udajne este aj fyzicky napadol, tak to je ine kafe - vsak nech to oznami na policii

a Agnes - suhlasim, je dobre zmenit priestor na par dni, ale asi sa boji, ze jej za ten cas odvlecie nabytok a el. spotrebice

MultiLevel

Pokial bude aj nadalej na teba utocit, bez toho aby si do neho rypala, volaj policiu, chod z domu, ci bytu prec, neostavaj s nim pod jednou strechou. Prestante na cas komunikovat, fakt.....Ide o par dni, kedy nebudete po sebe hucat a mlatit sa, ale si date pauzu od seba a v pokoji o vsetkom porozmyslate.

MultiLevel

5.5 elsa, akoze mne je to uplne jedno o co sa tam jedna....mne islo o to vediet dovod, preco 6 rokov nieco klape bez skrtenia a zrazu bum a chlap je nasilnik. To, ze nema pravo na nu dvihat ruku je jedna vec. Ale to ak ona za nim chodi a este viac a viac priklada do ohna, je vec druha. Vies, tak ako on nema pravo na nu polozit ruku, tak by ona nemala chodit okolo neho a robit hystericke vylevy.Lebo tie reci o samovrazde a neviem co, su hystericke scenky. Ked prisiel domov, mala ho nechat vychladnut, tak isto seba vychladnut a riesit veci najlepsie na druhy den a nie do neho este viac hucat. Ked vidi, ze on nie je schopny normalnej komunikacie, bohuzial musi byt ona ta rozumna a prestat prikladat na ohen....Lebo toto co robia nema absolutne zmysel.
Zakladatelka temy, nema pravo ta mlatit. Ale ak chces, aby toto skoncilo, uvedom si, ze provokovanie tomu absolutne nepomoze. Nedavam ti navod aby si drzala hubu a krok. TO NIE! Ja som ta posledna, co by sa nechala chlapom mlatit.....tomu ver. Ale pokial to chcete urovnat aspon na taku fazu, aby ste dokazali vedla seba sediet a normalne sa rozpravat bez fyzickych utokov, tak si dajte den, dva volna od seba a nerypte jeden do druheho.....

Agnes989

Nemas na par dni kam vypadnut? K rodicom, kamaratke, proste niekam. Odist, vypnut si mobil, relaxovat. Za par dni sa obaja ukludnite, vychladnete. Potom mu mozes napisat sms, ci sa mozete v klude porozpravat o vyrieseni vasej situacie.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Priateľ mi pri hádke povedal aby som zomrela - Fórum - ZDRAVIE.sk