Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam ako keby blok voci svojej mame - nie prilis dobry vztah

Príspevok v téme: Mam ako keby blok voci svojej mame - nie prilis dobry vztah
Miriaaaam445

Zdravim... Velmi by som chcela mat s mamou super vztah, myslim si ze je to skvele mat dobry vztah s mamou a pozorujem aj v okoli ako maju niektore mamy dobre vztahy so svojimi dcerami, pomahaju si navzajom atd... Lenze ja mam voci svojej mame akokeby nejaky blok alebo co a hoci by som aj chcela s nou mat super kamaratsky vztah tak nieco v mojom vnutri mi brani aby to tak bolo. Ide asi o minulost pravdepodobne. Nikdy moji rodicia nemali dobre prijmi ale kazdy rodic sa predsa stara o svoje dieta ked potrebuje nieco kupit alebo nieco na oblecenie atd. Ide o to ze uz ked som sa dostavala do puberty a zacala som chodit von tak chcelo to aj nejaku zmenu, zmenu oblecenia, chcela som uz aj ku kadernicke chodit, sem tam nejake peniazky ked som isla vonku. A tu bol problem.. normalne clovek si potrebuje raz za cas kupit rifle alebo hocico ked uz ma stare veci vynosene, rifle sa potrhaju atd. A ona normalne mala problem mi dat peniaze na rifle.. musela som niekolko dni od nej zobrat aby mi dala na oblecenie a pritom by som si najradsej kupila za svoje peniaze ale ako som mohla ked som mala 15 a je blbe chodit 1 cely rok v tych istych rifliach.. sem tam sa potrhali, boli uz velmi oprane atd.. a este k tomu obidvaja rodicia fajcia a ja uz mam take neskutocne nervy na nich ze minaju vela penazi na fajcenie namiesto toho aby nieco dali svojmu dietatu.. clovek potrebuje raz za cas ist aj ku kadernicke ostrihat vlasy a predstavte si ze aj toto bol strasny problem dat mi peniaze na kadernicku ale na cigarety bolo vzdy.. bol cas kedy otec bol viac ako 1 rok nezamestnany a bola zla situacia ale na cigarety bolo vzdy.. este dobre ze som mala brigadu lebo by som nemohla ist ani na vysoku.. prihlasky a vsetko som si platila sama zo smiesnej brigadke popri skole.. doteraz popri skole musim makat lebo si vsetko uplne sama platim a este oni odomna pytaju.. a mama je taka ze ked odnej nieco chcem tak sa normalne na to vysere.. uz 3 rok mi na narodeniny ani nezablahozelali.. na darceky serem.. ale zeby nezablahozelala mama svojej dcere a nepodala jej ani ruku? Za kamaratkami vzdy ide na oslavy, bludy lebo maju narodky ale mne nie.. ani na vianoce mi nekupi nic.. ani smiesny sal alebo rukavice.. ale na cigarety vzdy je.. proste nemam ani chut mat s nou dobry vztah.. nikdy by som to svojmu decku nespravila ze potrebuje raz do roka rifle a nedam mu peniaze naj chodi v otrhanych.. a dokonca ze ani nezablahozelam na narodeniny.. darceky ma vazne nezaujimaju ale ide o tu pozornost ze ma tvoje dieta narodeniny a nic ti nepovie a chodi cely den okolo teba a ani mu ani bu.. ale kamaratky to hej :).. strasne by som chcela sa uz odstahovat ale nieje ako.. chodim este do skoly a aj keby som nechodila doba je tazka a tazko je aj s robotou.. :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam ako keby blok voci svojej mame - nie prilis dobry vztah - Fórum - ZDRAVIE.sk