Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko vypytat penazi od priatelky na byvanie v mojom byte

Príspevok v téme: Kolko vypytat penazi od priatelky na byvanie v mojom byte
Boris26

Ahojte,
chcel by som sa opytat ako by ste sa postavili k tejto situacii.
Byvam sam v 2-izbovom byte ktory som si zobral na hypoteku. Kedze mam priatelku ktora byva v rovnakom meste ale este u rodicov, chceli by sme byvat spolu. Ja navrhujem aby sa nastahovala ku mne ale pravdu povediac neviem aky financny prispevok mam od nej vypytat. Hypoteku splacam 200 eur mesacne. Naklady za najom energie a internet ma vyjdu okolo 150 eur. Kedze hypoteka je moja, pride mi blbe aby mi prispievala na nu kedze byt patri mne, avsak ak by sme sa mali delit iba o energie pride mi tiez nespravodlive ak ona bude platit iba 75 eur aa ja 275 a pritom budeme byt uzivat spolu. Taktiez nase platy su rovnako vysoke. Samozrejme jedlo, drogeria a tieto veci pojdu napolovicu.. Ako by ste sa postavili ku tejto situacii a aky velky financny prispevok je podla vas spravodlivy?

Slobodna

karma ak niekto nežije v ilúzií ako ty ale vidí svet reálne, je automaticky zatrpknutý a negatívny? :) Život nie je len krásny a pozitívny, má dva póly, ktoré sú prirodzené.
Ale áno, dovolila som si s tebou nesúhlasiť, tak a teraz sa prejaví tvoja negatívna stránka, ktorú si sa snažila pred všetkými ukryť ;) a hlavne sama pred sebou.

Bodka, každá operácia nesie v sebe riziko nepredvídaných okolností, žiadny team lekárov ti nezaručí nulové riziko.

1karma1

Slobodna, nebuď taká zatŕpknutá, lebo prenášaš svoju negativitu aj na ľudí, ktorých dokonca nepoznáš. :)

.

Slobodna,životzachraňujúcej,som napísal,nie ohrozujúcej,to je rozdiel
a sú prípady,že mladému skončí život skôr ako starému..
balík peňazí je u každého iný,je to relatívne,niekto potrebuje 470 euri na koncert Robbie Williamsa/priateľka nech si zaplatí sama/ a niekto si zaspieva s priateľkou spoločne zadarmo..

Delete

Bez peňazí si človek neškrtne to je fakt.

Len je veľmi smutné, že dnes sa za peniaze dajú kúpiť priatelia, láska a dokonca už aj zdravie...

Slobodna

laska ale aj peniaze su mocna carodejka, ti ktori tvrdia, ze nie, su utopisti, lebo bez penazi si dnes ani neskrtnes. Bodka sam si napisal, ze prisli po zivotohrozujucej operacii.

.

samozrejme,všetci sme hriešni/aj ja/a máme sa v čom zlepšovať
to berieš tak,ako keby som už trénoval šípky do truhly..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kolko vypytat penazi od priatelky na byvanie v mojom byte - Fórum - ZDRAVIE.sk