Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problém so zamestnávateľkou

Príspevok v téme: Problém so zamestnávateľkou
sally 177

Ahojte, mám veľký problém so zamestnancom. Dúfam, že mi niekto pomôže, ked vie niekto viac o tejto "problematike" pracovníci UPSVAR a tak. Nepoznám iné fórum, takže musím napísať moj problem tuto.
Dňa 22.9 som začala pracovať v jednom obchode s textilom cez projekt XXI do 29 rokov. Vtedy, ked som tam nastúpila, netušila som, že potrebuje preobsadiť miesto len na mesiac a pol, pretože len toľko chýbalo do 18stich mesiacov /na túto dobu je ten projekt do 29 r a predým jej už niekoľké zamestnankyne odpracovali 17 mesiacov/Podpísala som zmluvu v ktorej samozrejme nebola špecifikovaná skúšobná doba, kedže som sa veľmi veľmi tešila, že aspon niečo mám( ale asi predčasne). Takže, ale počas toho týždna, ked som tam pracovala proste mi tá žena nevyhovovala,proste nepáčil sa mi jej prístup ku mne.Podľa nej som málo za deň predala, toto sa jej nepáčilo, nič sa jej nepáčilo. Preto som jej pred víkendom povedala, že ak nie je so mnou spokojna nech mi dá výpoved, alebo v opačnom prípade ju dám ja, čo som aj vlastne spravila /ale pre ňu je veľmi nevýhodné so mnou rozviazať pracovný pomer, pretože by musela vrátiť peniaze, ktoré jej poskytli cez ten projekt/ takže ona s mojou výpovedou samozrejme nesúhlasila, povedali sme si veľmi nepekné slová. Mňa nazvala hlupaňou a vysokoškoláčkou, ktorá nevie nič predať. Dnes som sa skontaktovala s jej ekonomkou, veľmi milá pani, stojí samozrejme na mojej strane. Ona mi oznámila, že moja pani vedúca chce podať absenciu na úrad práce, zato že som odišla z práce. Preto moja otázka znie, čo sa stane ak podá na urad práce absenciu a hrubé porušenie prac. discplíny, nebudem sa môcť už viac zaevidovať na úrade práce??....po odporúčani ekonomky som musela odísť na PNKu, ale samozrejme, že nechcem byť dlho na Pnke, pretože majiteľka potrebuje niekoho mať až do 31.10 a to je nemysliteľné aby som takto dlho bola na PN. Ak by niekto mal rady ako sa vyhnuť tej absencii, prosím napíšte mi . dakujem :) dufam, že som to napísala tak, aby ste to pochopili všetci

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problém so zamestnávateľkou - Fórum - ZDRAVIE.sk