Vážne sa to všetko odvíja od sexu?

Príspevok v téme: Vážne sa to všetko odvíja od sexu?
sewie

Tak mi povedzte, lebo sa v tom zjavne nevyznám a možno žijem v inom storočí. Ako vlastne v súčasnej dobe vznikajú vzťahy?
Mám 28-nie som ani škaredá, ani hlúpa, ani otravná (možno občas keď mám zlú náladu:D haha) ale som single...samozrejme som randila , ale nikdy nič vážne-buď som to končila ja alebo druhá strana...ale o to teraz nejde...
včera som mala rande s jedným fešným chlapom. odprevadil ma domov, dal mi pusy na líca. Celý deň sme si písali a prišlo na úprimné odpovede a vyliezlo z neho že si vie predstavit so mnou kamarátstvo, sex ...hovorím mu že na sex na jednu noc nie som a vyliezlo z neho že na zoznamku išiel vlastne s tým že sa mu nechce baliť opité babenky po baroch a na zoznamke sú ľahké zúfalé úlovky čo sa dajú použiť. Hovorím že ok, reku takého kámoša čo takto hľadá sex nechcem a ani o sex na jednu noc nemám záujem...na to mi napíše že som to prekrútila a že sme mohli byť friends with benefits a že proste po prvom rande nemožem od neho čakať že povie že chce vzťah, že všetko sa začína sexom...ja som nečakala že mi povie že chce vzťah odo mňa, ja som bola zvedavá čo očakáva vo všeobecnosti...každopádne...odvíja sa všetko od sexu? To sa vážne treba s niekým hneď na začiatku-po prá schodzkach vyspat aby bol moooožno nejaký vzťah...to vážne už nikdo spolu "nerandí"aspoň pár týždňov(3 alebo tak) predtým než na to vletia...? Fakt je jednoduchšie skákať z postele do postele a dúfať že to vyjde?...

skatulka

embryo: dobrý a pekný Nemec neexistuje :)) Viem, o čom hovorím. Iba bohatý.
Našim slovenským chlapcom sa nič nevyrovná.

embryo

nikto, vsetci... to su silne slova, ktorym ani sama neveris, keby tako fungoval svet, tak by nas to tu po case nudilo, nemyslis? ;-)

clovek by patril do nejakej krabice, z ktorej by sa nemohol dostat, lebo by uz v nej bol, dobra "skatulka" by nemala rada tu zlu, skareda by neznasala tu peknu, chudobna bohatu...

kasli na asocialne siete a pod v sobotu do Nemecka na korcule, ma byt pekne! :-) mozno sa ti tam podari objavit dobreho, bohateho, pekneho Nemca, ktory randi 3 tyzdne pred prvym sexom. Este je jedno volne miesto vid. -odkaz odstránený- Ak sa nahodou nezadari, tak sa prinajhorsom opalis, spoznas troch novych ludi a pri ceste z Nemecka si nejakeho v aute vysnivas :-)

dalsi

verutak Včera 16:07 - to je jasne, ze taka zena bude skor ustvana, ako na sex nadrzana... Len nie vsetky su take.

Da sa na to divat aj z inej strany - napr. leniva zena, vystavena po 1 tehotenstve /samozrejme s porodom/, bez kojenia na umelom mlieku, kde domacnost na krku nema, alebo len minimalne /pretoze ma na to manzelika/ a dieta vcelku kludne, k tomu este manzelik ktory jej so vsetkym pomaha a vecer dojde psychicky unaveny z prace, divajuc sa na jej unudenu tvar, ako cely den cuci do facebooku a bez vecere, ktoru si urobi sam aj jej, plus urobi jej masaz a dovoli si chciet este postelny servis, vidiac na jej kyslom usmeve, ze sa jej nechce a ak by aj suhlasila, potom len v style mumie... Takze aj takto sa da na to divat :)))

Matušák

nie neodvíja sa sexom to si len na nesprávneho týpka narazila. Ja napríklad nelezem do postele se ženskou ktorú nepoznám lepšie. Ešte sa nás nájde zopár týpkov čo nechcú hneď sex. Ináč dobre ti tu niektorí píšu. Fakt dobré.

Slobodna

To je fakt usb ale v tom až taký problém nevidím. Skôr v tom, že ich nedokážu patrične oceniť, ohodnotiť - u zamestnávateľov napr. finančne - ponúknu ti min. mzdu, na čom sa vždy z chuti zasmejem a u mužov - nemá čo ponúknuť ale chce všetko :)

usb

Ono niektori muzi chcu tak super dokonale zenu po vsetkych strankach ako dnesni zamestnavatelia. Vid. hladame mladeho, bezdetneho, slobodneho, s dobrym zdrav. stavom, s vysokou skolou a patrocnou praxou, flexibilneho a schopneho pracovat v narocnych podmienkach, s plnym nasadenim. Hotove stroje :D

verutak

no to s tou frigiditou v manzelstve ma tiez pobavilo. ustvana zena, vystavena po dvoch tehotenstvach, porodoch, kojeni, na krku domacnost a hyperaktivne deti, k tomu este manzelik ktory pride domov vecer vraj unaveny z prace a okrem vecere chce este servis v posteli... naozaj je s podivom, ako sa z tej sexualnej dracice mohla v takych idealnych podmienkach stat frigidka :D