Vážne sa to všetko odvíja od sexu?

Príspevok v téme: Vážne sa to všetko odvíja od sexu?
sewie

Tak mi povedzte, lebo sa v tom zjavne nevyznám a možno žijem v inom storočí. Ako vlastne v súčasnej dobe vznikajú vzťahy?
Mám 28-nie som ani škaredá, ani hlúpa, ani otravná (možno občas keď mám zlú náladu:D haha) ale som single...samozrejme som randila , ale nikdy nič vážne-buď som to končila ja alebo druhá strana...ale o to teraz nejde...
včera som mala rande s jedným fešným chlapom. odprevadil ma domov, dal mi pusy na líca. Celý deň sme si písali a prišlo na úprimné odpovede a vyliezlo z neho že si vie predstavit so mnou kamarátstvo, sex ...hovorím mu že na sex na jednu noc nie som a vyliezlo z neho že na zoznamku išiel vlastne s tým že sa mu nechce baliť opité babenky po baroch a na zoznamke sú ľahké zúfalé úlovky čo sa dajú použiť. Hovorím že ok, reku takého kámoša čo takto hľadá sex nechcem a ani o sex na jednu noc nemám záujem...na to mi napíše že som to prekrútila a že sme mohli byť friends with benefits a že proste po prvom rande nemožem od neho čakať že povie že chce vzťah, že všetko sa začína sexom...ja som nečakala že mi povie že chce vzťah odo mňa, ja som bola zvedavá čo očakáva vo všeobecnosti...každopádne...odvíja sa všetko od sexu? To sa vážne treba s niekým hneď na začiatku-po prá schodzkach vyspat aby bol moooožno nejaký vzťah...to vážne už nikdo spolu "nerandí"aspoň pár týždňov(3 alebo tak) predtým než na to vletia...? Fakt je jednoduchšie skákať z postele do postele a dúfať že to vyjde?...

dalsi

mile damy. Navazate sa tu do pana svaloviteho johna, ale on tu len nastavuje tvar, zkadla spolocnosti. PRAGMATIZMUS....

Nechcem sa ho zastavat, sam nemam tiez rad pomery hupsnut na niekoho na prvom rande, ked ho nepoznam. Ale, preco ho hned odsudzujete ?

Mozno citam medzi riadkami, mozno si to vysvetlujem zle, ale svalovec nikde nepisal, ze nehlada vztah. Naopak, sa mi zda, ze on sa chce pretrtkat ku vztahu, dobremu vztahu.... :-DDD

Uplne chapem, ze nechce stracat svoj cas a tak hlada, zenu - s ktorou si bude rozumiet, ale bude s nou mat dobry sex. Pokial to chapem spravne, automaticky vylucuje vsetky zeny s ktorymi by si rozumel a je s nimi sex onicom.....

LENZE mily svalovec John.... Ak najdes taku, co trtka dobre, ma na to chut a rozumiete si, to este nic neznamena. Az ked budete byvat SPOLU v spolocnej domacnosti, budes mat deti a riesit realne problemy, potom uvidis, ze z milej sexualnej dracice a idealnej zienky moze byt zrazu pani frigidka.

Takze ani tu nezistis o nic viac, len si pretrtkas cestu.

Navod na stastny vztah neexistuje. Pracovat musia na nom obaja a to je problem, ze vacsinou jeden taha vzdy za slabsi koniec.

thelife

Fuj je mi nazvracanie z tych muzov co hned sex chcu.ziadna pritazlivost nic len si ho niekam vytriast.v zivote nic viac s takymu muzmi nic spolocne nechcem uz v zivote mat.urcite su aj normalny muzi len si prave natrafila na takeho.chce sa mi zvraciat.nech ide na svatoplukovu su tam krasne kurtizanky.

De

sewie:

Napisem ti to znova - to ze si nevies najst novych kamosov su iba vyhovorky.

Ak by si to naozaj chcela a snazila sa, tak uz davno poznas napr. www.somvprahe.sk kde mas naozaj vela moznosti ako sa niekam pridat a spoznat novych ludi ! A vobec to nemusi byt zavisle len od penazi !

Nie ja tebe, ale ty mne zdvihas tlak svojimi vyhovorkami :D

sewie

Ďakujem všetkým za názory:) za všetky:) niektoré ma pobavili, iné poučili, ďalšie ukludnili.
Čo sa týka tých rád aby som si našla kamošky-už som tu mala tému v ktorej som spomínala že som prišla sama do Prahy a ako je ťažké si tu pre mňa nájsť nových ľudí, v práci mám len šéfa, bývam vlastne vo fime, na krúžky nemám keš hoci po nich veľmi túžim-milujem maľovanie a pod...Príležitosti na spoznanie ľudí žial nejak moc nemám. Je to iné ke´d človek býva aspoň v baráku so suedmi, spolubývajúcimi, chodí na kurz, má kolegov.... atď atď...o tom so už písala a nechcem tú tému začínať znova.Len aby ste si nemysleli že behám po uliciach a zoznamkách a zúfalo hľadám manžela...prvý krát som išla na rande zo zoznamky s tým že som vobec nikoho nepoznala a aby som sa aspoň nachvíľu pozrela niekam von a nesedela tam sama ako koza:D
tak či tak...John svalovec učený vedátor písal trochu od veci-jasné že sú ženy čo majú záujem o sex na jednu noc a na tom nič nie je...otázka znela či sa vzťah musí vždy začať sexom inak neni šanca...
Poznám páry ktoré sa dali dokop zo sexu na jednu noc, ale aj také čo boli dlho kamoši a potom z toho niečo vzniklo...
mňa na dodytčnom najviac naštvalo že mi napísal že:šiel som na zoznamku lebo sú tam zúfalé ženy ktoré sa dajú ľahko použiť! takého človeka proste nechcem ani za kamoša, nieto ešte s ním liezť do postele...
Chcem toho tak vela ke´d chcem aby chlap najskor spoznal mna a az potom sami snazil dostat do nohavic?ja nehovorim o niekolko mesacnom drzani za ruky a celibate-to by som asi sama nevydrzala:D ale ....

rytierzhradu

John ani guma nieje vsetko. Co ak ti prasken, mne s byvalou ked som este chodil kolkokrat praskla. Tiez ked preferujes oral bez gumy tak aj tam ti mozes nieco preniest na vtaka.
Sewie pocuvaj svoje vnutro ako ti tu radia a nenechavaj sa ovplyvnovat cudzimi nazormi na vec. Ver svojej intuicii a vzdy ked mas pochybnosti tak je to vnutro ktore ti nahovara ze nieco je nespravne. Vidiet ze si spravne dievca v cudzom svetek, nenalet donchuanom ktori ti naslubuju horydoly. Tiez mam zopar kamosov ktori takto oblbuju baby a nepaci sa mi to. Skusaju na ne rozne techniky len aby ich dostali kam chcu. Najhorsie to je pre babu ak je v opojeni alkoholu lebo vtedy lahko a rychlo podlahne muzskym dotykom a najviac ak velmi tuzi po laske a niekom uz dlhsiu dobu tak take podlahnu rychlejsie ale spamatavaju sa horsie do reality. Drz sa dievca a ver si, nepochybuj o sebe a svojich nazoroch. Som strasne rad ze aj dnes sa najdu take dievcata ktore dokazu odolavat natlaku okolia a nepodlahnu. Zelam ti pevne nervy a vydrz. Prajem vsetko dobre nech sa dari. Ak budes mat akekolvek pochybnosti o sebe a svojich rozhodnutiach obrat sa tu, vidim ze sa tu najdu ludia ktori maju este spravne hodnoty a rady do zivota. Prajem krasny den Sewie. Nepochybuj o sebe, bud silna :)

emalea

Molia...pekný príbeh...ale mala si aj kusisko šťastia, lebo obyčajne takýto "frajeri" pomilujú a nechajú tak, musíš uznať, že to mohlo skončiť inak alebo omnoho horšie....ale želám vám obom pekný a šťastný život....

Sidada

Svalovec John ak je to pravda že si mál v posteli už nejakú tú desiatku žien ako môžeš vedieť že niesi niečim nakazený? Veď čo ak máš hiv, žltačká B alebo C, syfilis, hpv, si si vôbec vedomí koľko chorôb môžeš telesným kontaktom s iným človekom dostať? A píšeš že si mal nejaké zdrav. ťažkosti ktoré časom prešli samé a čo ak to bol príznak niečoho čo teraz ticho čaká pod pokrievkou kým to u teba prepukne. Prečítaj si niečo o pohl. chorobách a ich príznakoch. Niektoré majú štádia a ani si nemusíš všimnúť že u teba to štádium práve prebieha. Taká hepat. C ani neboli a mnoho ľudí ani len netuší že ju majú a čo hepat. B? Tá sa tiež nejak extra neprejavuje. Aký si si len istý že si nič od tých rajdoch nechytil. A čo genitálny herpes, genitalne bradavice a ďalšie. Vôbec si niesi vedomí rizika ktorému sa bezhlavo oddávaš ale raz ťa to dobehne. A bude neskoro. Potom si môžeš trieskať hlavu o stenu aký si bol hlúpy.

usb

Molia, ale vy dvaja ste ako pises sa poznali uz nejake tie mesiace alebo roky, takze ste si neboli uplne cudzi, ale kamarati. Problem je dnes u chlapov ten, ze babu ani poriadne poznaju len par minut a uz chcu smatrat v jej nohavickach.