Vážne sa to všetko odvíja od sexu?

Príspevok v téme: Vážne sa to všetko odvíja od sexu?
sewie

Tak mi povedzte, lebo sa v tom zjavne nevyznám a možno žijem v inom storočí. Ako vlastne v súčasnej dobe vznikajú vzťahy?
Mám 28-nie som ani škaredá, ani hlúpa, ani otravná (možno občas keď mám zlú náladu:D haha) ale som single...samozrejme som randila , ale nikdy nič vážne-buď som to končila ja alebo druhá strana...ale o to teraz nejde...
včera som mala rande s jedným fešným chlapom. odprevadil ma domov, dal mi pusy na líca. Celý deň sme si písali a prišlo na úprimné odpovede a vyliezlo z neho že si vie predstavit so mnou kamarátstvo, sex ...hovorím mu že na sex na jednu noc nie som a vyliezlo z neho že na zoznamku išiel vlastne s tým že sa mu nechce baliť opité babenky po baroch a na zoznamke sú ľahké zúfalé úlovky čo sa dajú použiť. Hovorím že ok, reku takého kámoša čo takto hľadá sex nechcem a ani o sex na jednu noc nemám záujem...na to mi napíše že som to prekrútila a že sme mohli byť friends with benefits a že proste po prvom rande nemožem od neho čakať že povie že chce vzťah, že všetko sa začína sexom...ja som nečakala že mi povie že chce vzťah odo mňa, ja som bola zvedavá čo očakáva vo všeobecnosti...každopádne...odvíja sa všetko od sexu? To sa vážne treba s niekým hneď na začiatku-po prá schodzkach vyspat aby bol moooožno nejaký vzťah...to vážne už nikdo spolu "nerandí"aspoň pár týždňov(3 alebo tak) predtým než na to vletia...? Fakt je jednoduchšie skákať z postele do postele a dúfať že to vyjde?...

Molia

A svalovec.John je nejaký mladučký pubertiačik, odhadujem tak 13 - 14-ročný, ktorý véééľmi túži po sexe ale ešte ho zatiaľ nemal s nikým, len s tou svojou vernou Aničkou Dlaňovou. Netreba sa nad ním vzrušovať.

Molia

No možno ma ukameňujete, ale risknem to: mala som 23 rokov, rozišla som sa s priateľom po dvoch rokoch, on odišiel do USA na kurz angliny a viac sa nevrátil. Pol roka som chodila ako bez duše. V našej partii bol kamarát, o ktorom bolo všeobecne známe, že pretiahne každú, ku ktorej sa dostane na vzdialenosť jedného metra. Fešák, príťažlivý, aj dosť sebavedomý, aspoň tak sa správal. Ale inak to bol inteligentný chalan, robil naraz dve výšky. No a po pol roku abstinencie som sa jedného dňa s ním ocitla na oslave, kde sme skončili v posteli. Stalo sa mi to prvýkrát, aj keď som ho predtým poznala niekoľko rokov, nikdy by ma nenapadlo, že akurát s ním.
Nebudem to naťahovať: začali sme spolu chodiť. Keď som chcela vedieť ako je možné, že sa mi odrazu vrtí okolo zadku práve on, čo všetky ženy bral športovo, tak mi povedal, že som prvá, s ktorou sa mu po sexe chcelo ostať. Po troch rokoch sme sa zobrali, dnes máme dve malé deťúrence. Máme spoločnú firmu, sme spolu doslova 24 hodín, nalepení na sebe, ani neviem, či za ten čas boli aspoň tri dni kedy sme boli od seba. Sme fakt ako jedna bytosť, všetko robíme spolu a veľmi sa pri tom nasmejeme. Neviem si predstaviť čo by som robila, keby sa mu napr. niečo stalo. Tak sme na seba naviazaní,že nám naši známi aj rodina hovoria dvojičky.
V mojom prípade teda aj keď vzťah začal v posteli, skončil svadbou a šťastným manželstvom. Nemusí to tak byť vždy, je to individuálne. Ale je fakt že aj muž, ktorý strieda ženy, sa raz môže pri niektorej zastaviť lebo vycíti, že je to tá pravá.
Podľa mňa aj Ty na takého skôr či neskôr natrafíš. Či už to bude so sexom alebo bez, to asi nie je až také rozhodujúce. Hlavne to veľmi nerieš a daj skôr na svoju intuíciu.

Slobodna

To nie je o morálke johno, ale život neni len o trtkačke a byť každú noc s inou alebo iným. Tvoj život musí byť veľmi prázdny.

emalea

správne...ak to chce aj ona, ale si si nevšimol, že zadávateľka /a takých dievčat je chválabohu ešte veľa/ NECHCE!!! ísť do postele hneď na prvom rande...ako druhý chod hneď po káve so zákuskom!!!

svalovecJohn

tak mi povedz co je zle natom ze zenu pretiahnem hned v prvu noc? Komu tym ublizim ak to chce aj ona? Komu? Ja si urobim dobre ona si urobi dobre tak kde je problem?

emalea

no milý svalovec....koniec sveta!!!to sme pekne ako krajina "postúpili" v morálke!! to je čo za názor??dobre...neberiem Ti ho, ale nepochopím....ale čo sa čudujem...veď v telke v tých trápnych seriáloch sa to hemlesí "každý s každým" včera ma pobavila jedna scéna...Búrlivé víno, kde Karin spáva s André už pekne dlho a on jej až teraz vyznal lásku: a ona na to, že neblázni!! nebudeme si to komplikovať...ešte to tak, zaľúbiť sa!! pekný príklad pre našu mládež, tak sa ani nečudujem, kde ten svet speje!!! a väčšina mladých si hľadá známosť na jednu noc!! česť výnimkám!! ale viete čo, kto to robí vyslovene promiskuitne, budem škodoradostná, nech si len nachytá pohlavné choroby /ako trofej!!/ prípadne po jednej noci nech babenka otehotnie a ani si nespomenie na priezvisko chalaniska....
P.S. pre zadávateľku témy: drž sa dievča svojich mravných zásad a raz určite nájdeš lásku svojho života, /aj ja som našla a so sexom sme otáľali tiež niekoľko mesiacov a nič nebanujeme/ pevne v to verím a držím Ti palce

usb

Svalovcek John,kedze si svalovcek tak mas mozog plne nadopovany testosteronom a anabolikami, cize ma tvoj prispevok ani neprekvapil. Taki muzi s nafuknutymi svalmi na nic ine ani mysliet nemozu. Patris k tym 90%tam a zvysnych 10% je tych muzov, ktori maju zabrany vyspat sa s novym objektom v kratkom case od zoznamenia. Navyse som pisala o muzoch, ktorym ide predovsetkym o vztah so zenou a nie len uzitia si jej tela.

Slobodna

myslím, že skôr tá žena rýchlo zistí, že okrem toho, že si chrapúň ani sex s tebou nebude bohviečo, lebo si ešte aj sebec.