Vážne sa to všetko odvíja od sexu?

Príspevok v téme: Vážne sa to všetko odvíja od sexu?
sewie

Tak mi povedzte, lebo sa v tom zjavne nevyznám a možno žijem v inom storočí. Ako vlastne v súčasnej dobe vznikajú vzťahy?
Mám 28-nie som ani škaredá, ani hlúpa, ani otravná (možno občas keď mám zlú náladu:D haha) ale som single...samozrejme som randila , ale nikdy nič vážne-buď som to končila ja alebo druhá strana...ale o to teraz nejde...
včera som mala rande s jedným fešným chlapom. odprevadil ma domov, dal mi pusy na líca. Celý deň sme si písali a prišlo na úprimné odpovede a vyliezlo z neho že si vie predstavit so mnou kamarátstvo, sex ...hovorím mu že na sex na jednu noc nie som a vyliezlo z neho že na zoznamku išiel vlastne s tým že sa mu nechce baliť opité babenky po baroch a na zoznamke sú ľahké zúfalé úlovky čo sa dajú použiť. Hovorím že ok, reku takého kámoša čo takto hľadá sex nechcem a ani o sex na jednu noc nemám záujem...na to mi napíše že som to prekrútila a že sme mohli byť friends with benefits a že proste po prvom rande nemožem od neho čakať že povie že chce vzťah, že všetko sa začína sexom...ja som nečakala že mi povie že chce vzťah odo mňa, ja som bola zvedavá čo očakáva vo všeobecnosti...každopádne...odvíja sa všetko od sexu? To sa vážne treba s niekým hneď na začiatku-po prá schodzkach vyspat aby bol moooožno nejaký vzťah...to vážne už nikdo spolu "nerandí"aspoň pár týždňov(3 alebo tak) predtým než na to vletia...? Fakt je jednoduchšie skákať z postele do postele a dúfať že to vyjde?...

sewie

bohuzial na to nemam nejak moznost. som sama v "novom " meste a spoznat ludi samemu cloveku je tazke...ale to je na inu temu. Tak neznela moja otazka:)

De

Ked uz je o tom tema, spytam sa ta priamo:

Kam chodis ?

Chodis na nejake miesta kde je vacsia koncentracia novych ludi ?

De

A to v reali nemas prilezitosti spoznavat novych ludi ?

To fakt je ten internet k tomu nutny ?

Ved sa staci zaclenit do nejakych aktivit vonku, kurzy, hocico...

sewie

Agnes, tu uprimnost som z neho vymackala vpodstate:D ale som sa mu za to podakovala-ze aspon viem o co mu ide ale ze bohuzial takeho cloveka co sliedi za zufalymi zenami ako za lacnou koristou nemam zaujem ani ako o kamosa-mam radsej ludi s inymi hodnotami.

De, chapem co chces povedat, ale ked uz sa zoznamujes cez zoznamku , tak musis si vybrat na zaklade niecoho..nehovoriac o tom ze vacsine ide o vztah alebo sex...
ale v beznom zivote to nie je moj primarny diovod komunikacie s muzmi-ze aha s tym sa nebudem bavit lebo to nie je potencialny partner:D

Agnes989

Mala si smolu ze si narazila na dilinka, ale mozes byt rada, ze bol aspon uprimny. Mohol ta klamat ze chce vztah a po sexe ta odkopnut. Na zoznamkach najdes vselico, aj odpad, ale da sa tam najst aj fajn muz, len to vacsinou dlhsie trva. Nie vsetkym ide prioritne o sex, len ich je menej a tazsie sa hladaju.

De

No a s tym chlapom si sa stretla preco ?

Nebol tvoj ciel nahodou v nom ihned vidiet niekoho na vztah ?

Chapes co chcem povedat ?

Nestretavaj sa s chlapmi preto ze chces vztah. Stretavaj sa preto, ze chces s niekym nieco zazit - niekam ist, nieco vidiet, alebo len tak vseobecne pokecat, ak je to niekto s kym je proste pohoda.

sewie

De, ale ja praveze hladam cloveka s ktorym si budem rozumiet po psychickej stranke ...o to mi ide ze neriesim hned sa vrhat s niekym do postele

miki24

no vzťah v dnešnej dobe je asi vtedy vzťahom, keď si povedia, že tak od dnes spolu chodíme :) tú otázku ako vznikajú vzťahy si kladiem aj ja :D hoci osobne internetovým ľudkom neverím vôbec. hoci na druhej strane vzniká aj v bežnom živote dnes skoro každý vzťah po sexe a častokrát sa vyspia strany spolu i viackrát, kým sa dostanú až do oficiálneho vzťahu. na to otázku nepoznám tiež nemám až tak veľa skúsenosti...

De

Vies preco sa ti nedari ?

Lebo od zaciatku od toho ocakavas milostny vztah. Nerandi, nehladaj v druhom len to fyzicno, ak ti nejde len o sexualny vztah. Vnimaj druhych ako ludi, bud v prvom rade dobrou kamoskou ktora stoji za to :)

Predpodkladam ze okamzite vyradis napr. cloveka z ktoreho ihned necitis chemiu ktora je v tomto pripade ale zalozena iba cisto na fyzickej baze :)

Jednoducho povedane - toto co hladas ty sa buduje v prvom rade na spoznavani duse toho druheho - skratka aky to je clovek, aku ma povahu, prejav, ci vas to proste navzajom bavi po ludskej stranke a ci sa to po dlhsom case aj upevnuje. A az vtedy treba spozorovat ci sa nahodou nerodi aj dusevna vasen ktora sa spaja s fyzicnom :) V takomto pripade bude mat vznik milostneho vztahu asi ovela vacsie sance, kedze stoji na dost solidnych zakladoch :)