Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sú dvaja a ja nechcem byť štetka

Príspevok v téme: Sú dvaja a ja nechcem byť štetka
elle612

Ahoj, môj problém je asi taký, že po roku na VŠ a po 4 ročnej prestávke od posledného vzťahu, ktorý ani nebol vzťahom, ale detskou "láskou", to zrazu prišlo.
4 roky nič. a teraz sa o mňa zaujímajú hneď dvaja.
prvého z nich som spoznala cez spoločnú známu. je to zlatý chalan, taký pohodový, kamarádsky. pár dní si píšeme cez sociálnu sieť o všeličom možnom. myslím, že sa do mňa zakukal. teraz ma volá von.
druhého som stretla len predvčerom, keď som šla zo zábavy. odprevadil ma domov, tiež je zlatý, bolo fajn, že ho bavilo ma počúvať, aj keď ja strašne veľa a zbytočne rozprávam, čo býva väčšinou otravné. písali sme si sms, a teraz ma volá von.
neviem, čo mám robiť. viete, obaja sú hrozné milí a zlatí. ale nezamilovala som sa ani do jedného. ale možno to príde, veď ich nepoznám, s každým som sa stretla len raz, to nestačí na to, aby som sa zaľúbila, myslím do ich vnútra, chápete. nechcem ísť s oboma, to sa mi nezdá, hoci ani k jednému nemám záväzky. nechcem ich vodiť za nos, ale keďže ich nepoznám, neviem si vybrať.
čo robiť aby som nebola mrcha?

susisusi

paneboze, nerob dramu, urcite chod von aj s 1 aj s 2hym. sak co, idete VON, na kafe, drink. nejdes s nimi hned sexovat. ked ti o to ide. a uvidis, rozhodnes sa. uzivaj si tolko zaujmu a neries zbytocnosti...

Pecu

Choď von s obidvoma.
Jedno stretnutie a pár online vymenených písmen nehovorí o ničom. Ani to, že sa chcú s tebou stretnúť neznamená, že s tebou chcú hneď chodiť. Očividne si im obom sympatická a chcú ťa spoznať hlavne osobne. Možno by tvoje obavy boli opodstatnenejšie, ak by to stretnutie bolo vyslovene RANDE. Ale aj keby sa stalo, že vás ten tretí niekde uvidí, nemyslím si, že by to na neho malo zapôsobiť negatívne. Videl by, že máš kamarátov, prípadne, že o teba chalani prejavujú záujem - čo by prebudilo len chlapskú bojovnosť. POkiaľ teda nie sú utiahnutí ťuťmáci, ktorých by toto odradilo. Ale o takých asi ani nestojíš :-) A hlavne nehovor o zaľúbení sa pri prvých stretnutiach -_- to vie byť dosť odradzujúce..držím palce :-)

Ondrej_333

Ak som správne pochopil, tak nechodíš ani s jedným z nich. Sú teda zatiaľ v kategórii kamarát. Takých môžeš mať koľko chceš a nie je rozumné to obmedzovať na jedného, ani sa nechať obmedzovať niektorým z nich.
S jedným môžeš ísť na turistiku s druhým do kina, s tretím na bicykel ... aký problém. Možno to aj oni tak berú.
Ak s jedným z nich začneš chodiť a bude to vážne, tak na ostatných už aj tak nezostane čas, ale ak to boli rozumní chlapci, kamaráti zostanete a kamarátov nikdy nie je dosť.

Agnes989

Mozes este urobit to, ze obom vyklopis pravdu, povies im, ze su sice fajn, ale je tu aj niekto druhy kto ma o teba zaujem, nevies si zatial vybrat a ci im nebude vadit, ked sa zatial budete nezavazne stretavat, pricom ty sa budes nezavazne stretavat aj s tym druhym. Uvidis ako sa k tomu postavia a co ti na to povedia. Je moznost, ze sa odtiahnu obaja, alebo jeden bude trvat na tom ze sa musis stretavat len s nim, ten druhy to bude akceptovat tak budes jasne vediet, ze ten co na teba nerobi ziadne natlaky je ten pravy. Ak je to pre teba neprijatelne, tak potom len to, co som ti napisala v predchadzajucom prispevku, ine moznosti potom aj tak nemas.

blackie

Nie si naivna, len mas charakter, co sa mi paci a je na tvoju chvalu, a som ti vdacny ze existuju este aj taketo baby a nemusi tu clovek citat, ako naposledy, ze len tak z nudy som chytila chalanovi penis(to len tak naokraj)....mozno to beries len prislis vazne a ani samotni tvoji napadnici to neberu tak ako ty....stetka urcite nie si...podla mna sa kludne stretavaj s oboma len ako s kamosmi, a vsetko pride samo a ani nebudes vediet ako, a chlapci sa tiez prejavia a budes o nieco mudrejsia....

Agnes989

A preco by im to malo ublizit ze sa schadzas aj s inymi ludmi dokial nemate vztah? Ale jak chces, ak to beries takto, tak mas potom uz len moznost nahodne si vybrat jedneho z nich, napr. si hod mincu. Alebo ich oboch posli prec a cakaj na tretieho.

elle612

Nato že mám 20 som asi dosť naivná, ale mne to príde trochu blbé sa schádzať s oboma. predstavte si, že sú v tom, že sa mi páčia, a jeden ma náhodou uvidí s tým druhým. nechcem im ublížiť.

Agnes989

Jasne ze si sa do ziadneho nezalubila, vsak po prvom rande sa to ani neda. Povedz im obom, ze zatial vztah nechces, budete kamarati a potom uvidite. Stretavaj sa s oboma a ked ich lepsie spoznas, uz sa budes vediet rozhodnut.

RNG

Spoznaj co najviac ludi, clovek si musi dobre vyberat. to ale neznamena, ze si s nimi hned musis lahnut do postele. Sex je velmi zodpovedna vec, vymienaju sa pri nom rozne nakazy, bielkovinne latky a teda sa nema brat len tak na lahku vahu, co sa tyka zdravia.

svalovecJohn

chod na rande s oboma a mozno to skonci svedskou trojkou :DDDDD
alebo sa oni dvaja do seba zalubia a ty zostanes na ocot :DDDDDD
ne vsak normalka raz s jednym a potom s druhym. Uvidis ktory sa ti bude viac lubit

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.