Sú dvaja a ja nechcem byť štetka

Príspevok v téme: Sú dvaja a ja nechcem byť štetka
elle612

Ahoj, môj problém je asi taký, že po roku na VŠ a po 4 ročnej prestávke od posledného vzťahu, ktorý ani nebol vzťahom, ale detskou "láskou", to zrazu prišlo.
4 roky nič. a teraz sa o mňa zaujímajú hneď dvaja.
prvého z nich som spoznala cez spoločnú známu. je to zlatý chalan, taký pohodový, kamarádsky. pár dní si píšeme cez sociálnu sieť o všeličom možnom. myslím, že sa do mňa zakukal. teraz ma volá von.
druhého som stretla len predvčerom, keď som šla zo zábavy. odprevadil ma domov, tiež je zlatý, bolo fajn, že ho bavilo ma počúvať, aj keď ja strašne veľa a zbytočne rozprávam, čo býva väčšinou otravné. písali sme si sms, a teraz ma volá von.
neviem, čo mám robiť. viete, obaja sú hrozné milí a zlatí. ale nezamilovala som sa ani do jedného. ale možno to príde, veď ich nepoznám, s každým som sa stretla len raz, to nestačí na to, aby som sa zaľúbila, myslím do ich vnútra, chápete. nechcem ísť s oboma, to sa mi nezdá, hoci ani k jednému nemám záväzky. nechcem ich vodiť za nos, ale keďže ich nepoznám, neviem si vybrať.
čo robiť aby som nebola mrcha?

Slobodna

Dobroslaw neskutočne ma napaprčil tvoj príspevok.
Nikdy som si nemyslela, že to poviem, ale úplne sa stotožňujem s príspevkom Maoam 8:39

Maoam

kedze ich este iba spoznavas, nechapem, preco mas pocit, ze by si bola lahka baba

vsak s nimi nespavas ani nic

len cas ukaze, ktory z nich bude pre teba ten vhodny a s ktorym sa fakt budes dobre citit atd.

chlapi bezne tahaju zo zaciatku aj viac vztahov -teda spoznavaju viac zien a co...

potom sa rozhodnu

no2

Choď s prvým, ak to vyjde, tak tomu druhému povedz, že si sa nezaľúbila. Ak to s prvým nevyjde, tak choď s druhým a povedz prvému, že si sa do neho nezaľúbila, ale že si sa zaľúbila do niekoho iného.
Už som aj ja z toho domotaný:-)