Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zdravotne poistenie a premlcacia doba

Príspevok v téme: Zdravotne poistenie a premlcacia doba
Albertko

Informujem sa aka je premlcacia doba za neplatenie poistneho do zdravotnej poisyovne kedze za kazdy rok je ina premlcacia doba.Za rok neplatenia 2004sept-2004dec a za roky 2006-2010.Za tieto roky po kolkych rokoch je uz premlcana.Obdrzal som vyzvu od Vszp za preukazanie platenia pricom som bol vtedy vytadeny z Up a v roku 2011 som bol osobne v poistovni ci je vsetko v poriadku ci im uhradzali poistne up povedali ano.teraz ukazuje sa ze nie.Tiez sa pytam ci mi umoznia splatkovy kalendar kedze uz nie som ani poistencom Vszp ale dovery.aka bola vyska poistneho za rok 2004 a dalsie roky?legislativu nemam moznost si teraz prestudovat som odcesyovany.vyjdu mi v usyrety a daju splatkovy kalendar?dakujem
ked ma vyradili z evidencie Up som dostaval nadalej soc davky preto som ani nesiel sa zahlasit do zdrav poistovne ako samoplatic utobil som chybu ale preco v r.2011 mi zdrav poistovna nic nepovedala ked som tam osobne bol?

mate59

premlčacia doba ZP je 10 rokov.
Platby za jednotl. roky mesačne:
2004 420,-Sk
2006 634,-Sk
2007 692,-Sk
2008 751,-Sk
2009 26,74 eur
2010 28,92 eur
prepočítavací kurz je 30,126.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zdravotne poistenie a premlcacia doba - Fórum - ZDRAVIE.sk